Як прикрашати стразами телефон. Як прикрасити телефон стразами. малюнки.

Стрази - це прозорі штучні камені, схожі на справжні коштовності. Найчастіше це камінці, зроблені з пластику або скла. Їх випускають різних розмірів, форм і кольорів. Їх назва (Strass) прийшло до нас з німецької мови, від прізвища винахідника, ювеліра і скловарів кінця 18 століття Г. штрассе.
Вам знадобиться
  • Вам знадобляться: стрази, шприц -дозатор для нанесення клею, воскова паличка або пінцет, які допоможуть захопити кристал і акуратно розташувати його на поверхні, плоска ємність шаблон малюнка (в дзеркальному відображенні), скотч.
Інструкція
1
Бажання доповнити свій образ цікавими яскравими деталями, притаманне кожній жінці. Саме тому стрази, користується великою популярністю. Використовують стрази в ювелірних прикрасах, для декорування одягу і навіть телефонів . З їх допомогою створюють об'ємні малюнки і узори. Але вироби прикрашені стразами дороги. Але можна і самостійно зробити декор стразами.
2
Порядок работи.Картінку з малюнком роздрукуйте в дзеркальному відображенні. За допомогою скотча прикріпіть її до столу, щоб вона при роботі не ковзала. Візьміть термопленку і зніміть з неї фактурну білу підкладку і покладіть її на малюнок клейкою стороною вгору, теж закріпіть скотчем.
3
Стрази покладіть в кришку або іншу невелику ємність. Всі кольори розкладіть по отдельності.С допомогою пінцета розташуйте стрази по малюнку (він у вас покритий клейкою плівкою) дном вгору. На кожен гурток покладіть окрему стразу, поки не заповните всю аплікацію.
4
В процесі роботи ви не зможете бачити всю красу малюнка, так як кристали лежатимуть верх дном. Працюйте обережно, щоб не змістити малюнок.
5
Коли викладіть весь візерунок, фактурну білу підкладку покладіть поверх малюнка і притисніть до стразами. Таким чином, ви їх міцніше зафіксуєте на прозорій клейкою плівці.
6
Переверніть малюнок. За допомогою дозатора нанесіть клей на денце страз. Акуратно помістіть плівку з малюнком на поверхні. Коли клей повністю висохне, плівку зніміть.
7
Для роботи можна використовувати клей для скла та кераміки. Деякі майстри готовий малюнок покривають прозорим лаком для нігтів. Він надає додатковий блиск і ще міцніше склеює стрази з декоруємої поверхнею.