Як зшити автомобільні чохли.

Кожному автовласнику хочеться зробити свій автомобіль затишніше, комфортніше і красивіше. Багато автомобілістів набувають для сидінь своєї машини сучасні чохли з красивих і довговічних матеріалів, витрачаючи на них чималі кошти, але мало хто здогадується, що такі чохли можна зшити самостійно. Ви можете виготовити автомобільні чохли власними руками, оновивши внутрішній інтер'єр своєї машини.
Інструкція
1
Використовуйте міцні і надійні матеріали для пошиття чохлів - це можуть бути як натуральні тканини, так і синтетичні. Натуральні тканини мають масу достоїнств - вони добре пропускають повітря та вологу, не нагріваються і не охолоджуються в теплу і холодну пору року. Проте, чохли з натуральних тканин недовговічні і при частому використанні швидко зношуються.
2
Синтетичні тканини пропонують більш широкий вибір кольорів, а також відрізняються підвищеною міцністю. При цьому синтетика погано вбирає вологу, а в жарку погоду сильно нагрівається. В якості універсального матеріалу для пошиття чохлів ви можете використовувати міцну гобеленову тканина з синтетичними волокнами, а для того щоб взимку в машині було тепло, ви можете виготовити змінні чохли з штучного хутра. Також хорошими матеріалами є шкіра і велюр.
3
За допомогою прозорої парникової плівки або газети зніміть з сидінь автомобіля викрійки, приколів плівку до сидінь булавками. Обведіть контури сидінь маркером і виріжте викрійку, враховуючи припуски на шви по 1 см з кожного боку. Якщо ви шиєте чохол з м'якої тканини, обробіть її з вивороту дублерина або зробіть підклад з щільної синтетики.
4
Якщо ви хочете трохи змінити форму сидінь, вкладіть між підкладів і лицьовою частиною чохла спеціальні валики. Також ви можете зробити чохол більш м'яким, вклавши між підкладів і лицьовою стороною окремо викроєні деталі з тонкого поролону.
5
Сострочіть разом всі деталі, а потім спробуйте надіти чохол на сидіння і перевірити, чи добре він на ньому сидить. Не забудьте зафіксувати чохол на сидінні спеціальною накладкою, якщо вона є в автомобілі.
6
Перед тим, як шити чохли , переконайтеся, що подушки безпеки у вашій машині не встановлені в торцях спинок сидінь. Якщо ж в спинках розташовані подушки безпеки, в місцях їх потенційного розкриття зробіть на чохлах розрізи і нещільно замітає їх бавовняними нитками, які легко розірвуться в разі спрацювання подушок.