Як малювати домашніх тварин.

Анімалістика - самостійний жанр живопису і малюнка, не менш складний і цікавий, ніж інші жанри, і багато художники, як початківці, так і досвідчені, нерідко мріють навчитися малювати домашніх тварин, передаючи на папері не тільки їх зовнішню форму, але і внутрішній емоційний зміст. Якщо ви хочете навчитися малювати тварин, вам в першу чергу потрібно вивчити техніку малюнка в даному стилі, а також анатомію тварин, яка суттєво відрізняється від анатомії людини.
Інструкція
1
Придбайте книги по анімалістиці, в яких докладно і професійно описується техніка малювання тварин, починаючи з самих азів. Також якщо у вас немає такої можливості, ви можете знайти такі книги в інтернеті і завантажити їх в електронному вигляді. Читання книг, написаних художниками-професіоналами, допоможе вам освоїти ази майстерності. Ви зможете спостерігати за малюнками автора і паралельно читати його коментарі до малюнка, де автор пояснює, як і чому він зробив ту чи іншу дію і як домігся деяких візуальних ефектів у своїх малюнках.
2
В малюванні важливий не тільки талант, але й старання, без якого ви не зможете навчитися створювати реалістичні зображення. Тренуйтеся і практикуйтеся якнайчастіше, не лякаючись невдалих малюнків і начерків. Використовуйте будь-яку можливість для того щоб накидати ескіз нового малюнка і тому завжди майте під рукою олівець, стірательную гумку і чистий блокнот або альбом. Малюйте тварин якнайчастіше, і з часом ваша техніка почне вдосконалюватися.
3
Тренуйтеся малювати тварин з натури - через їх надзвичайної рухливості малювати їх складніше, ніж будь-які інші об'єкти, і цьому треба вчитися, передаючи обриси тварин в русі з різних ракурсів.
4
Пробуйте малювати тварин в зоопарку, для початку відстежуючи тих тварин, які часто сплять і відпочивають і лише потім переходячи до активних особинам, яких намалювати складніше, ніж спокійних .
5
промальовується тварин, починаючи з загальних ліній і контурів - спочатку робіть начерк і тільки потім починайте промальовування дрібниць. Також ви можете змальовувати фотографії або чужі малюнки тварин - на перших порах це буде корисним для вашого навчання.
6
Вивчайте анатомію тварин - довідайтесь, яка конструкція їх скелета, як виглядає їх м'язовий корсет, від чого залежить рельєф тулуба тих чи інших особин. Вчіться розглядати скелет і мускулатуру тварини, щоб згодом його зображення було достовірним і правильним в пропорціях.
7
Запам'ятайте значення та назви суглобів тварин, щоб правильно малювати їх кінцівки, а також вивчіть правильне положення хребта і шиї, щоб голова тварини виявилася на малюнку в правильному положенні. Тренуйтеся на чорнових ескізах, враховуючи ці правила і вдосконалюйте свою майстерність.