Як зробити гантелі. З чого можна зробити гантелі.

Багато людей хочуть займатися спортом, підтримувати своє тіло в хорошій формі, але частіше за все на шляху у їхні бажання стоять фінансові проблеми, брак грошей для занять в спортивних залах або на покупку устаткування, наприклад, гантелей. Виявляється, зробити ці тренажери можна в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • - Ластикову пляшки (з-під "Фанти")
  • - бляшані банки (з-під згущеного молока)
  • - два невеликих шматка металевої труби
  • - цементний розчин, пісок або вода
Інструкція
1
Існує декілька способів зробити гантелі своїми руками. Спочатку ми розглянемо той, який здійснити найпростіше. Для цього вам знадобляться порожні пластикові пляшки (ідеально підійдуть пляшки з-під Фанти, так як їх буде зручно тримати в руці), вода або пісок, електронні ваги, якщо ви хочете відрегулювати вагу гантелі.Пріступаем до виконання: 1. Візьміть пляшки, ретельно помийте їх, позбудьтеся етікеток.2. Наповніть пляшки піском (можна і водою, але вам доведеться часто міняти вміст) .3. Зважте майбутню гантель, відрегулюйте її вага, додаючи або збавляючи пісок (воду) .4. Закрутіть щільно кришку бутилкі.5. Для дотримання безпеки, заклейте кришку ізолюючої лентой.Ваша гантель готова, можете відчувати її під час домашніх тренувань.
2
За допомогою наступного способу ви зможете зробити гантелі, які будуть важити набагато більше, ніж гантелі з пляшок. Приготуйте наступні матеріали: парне кількість жерстяних банок (з-під згущеного молока, або подібні), якщо потрібні великі гантелі - можна взяти банки з-під фарби, які існують різних розмірів, шматок металевої труби (близько 20 см), цементний раствор.Делаем гантелі: 1. Візьміть дві банки, промийте і підсушіть іх.2. Берете одну банку, наповнюєте її цементним раствором.3. Вставляєте один кінець металевої труби в раствор.4. Тримайте пару хвилин, поки розчин не почне густіти, і труба буде триматися сама в вертикальному положеніі.5. Залиште майбутню гантель до повного застигання цемента.6. Наповніть розчином другу банку.7. Вставте в неї вільний кінець труби, яку залили в першу банку.8. Потримайте деякий время.9. Закріпіть трубу в потрібному положенні і залиште до повного застиванія.На виготовлення гантелей за допомогою останнього способу у вас піде більше часу, але вони будуть дуже міцними і зручними.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=0cDfcgGFsKE