Як відкрити свій домен.

Домен - це унікальне ім'я сайту, його адресу в мережі інтернет (URL). Домен и бувають різних рівнів і можуть розташовуватися в різних зонах. Залежно від цього вони можуть бути платними і безкоштовними, приватними та корпоративними.
Інструкція
1
Для відкриття свого сайту перше, що вам потрібно - це домен. Найдешевші домени в Росії - це домени в зоні .RU, які показують приналежність сайту до країни і мови - Російської Федерації. Ціна доменів в зоні .RU починається приблизно з $ 3- $ 10 в рік. Також в Росії популярні дорожчі домени такі як .COM («Комерція»), .ORG («Некомерційна організація»), .NET («Мережа»), .INFO («Інформаційний ресурс), .BIZ (« Бізнес ») і деякі інші. Ціна на такі домени становить порядку $ 8- $ 30 в рік. Для деяких специфічних доменів реєстратор вимагає документи, типу ліцензії або диплома.
2
Реєстратор - це сайт, який має право реєструвати приватні домени. Таких в Росії дуже багато. Виберіть будь-якого вподобаного вам реєстратора доменних імен, зареєструйтесь на офіційному сайті та купите у нього адресу для свого сайту. Сьогодні реєстратори пропонують клієнтам безліч варіантів оплати послуг - починаючи з оплати кредитною картою і закінчуючи електронними платіжними системами і SMS-платежем.
3
Для створення свого домену потрібно придумати ім'я, а також ввести необхідну інформацію - ПІБ, дату народження, місце реєстрації, серію і номер паспорта, номер телефону. У деяких випадках реєстратор може вимагати у вас скановану копію паспорта, щоб упевнитися в правильності інформації.
4
Як тільки домен створений і сплачений, він запрацює при оновленні DNS-адрес реєстратора. Зазвичай це займає 6-12 годин. Після цього можна продовжувати роботу над створенням сайту і прикріплювати домен до хостингу.