Як дізнатися, чим був зроблений знімок.

При зйомці цифрових фотографій, як правило, пристрої - цифрові фото та відеокамери, дзеркальні фотоапарати, мобільні телефони та планшетні комп'ютери - зберігають у фотографію інформацію про модель пристрою, а також деякі дані про настройках оптики під час зйомки.
Інструкція
1
Після обробки фотографії в фоторедакторі інформацію про те, на що було відображене фото, дізнатися буде неможливо. Також, при передачі фотографій через соціальні мережі та інтернет-сервіси, які використовують стиснення, вся інформація про пристрій, на яке зняли фото, повністю стірается.Поетому, дізнатися інформацію про фотоустрйостве можна дізнатися тільки в разі, коли ви маєте вихідні не редагував фотографії.
2
Для цього виберіть на комп'ютері, який Вас файл з цифровим фото і клацніть по ньому правою кнопкою миші. В контекстному меню виберіть заключний пункт «Властивості». Перед вами відкриється вікно властивостей даної фотографії.
3
Перейдіть на вкладку «Докладно». У ній ви побачите два стовпчики: «Властивість» і «Значення». Також в цій вкладці ви побачите категорії властивостей і значень, і перша з них - «Опис». Знайдіть категорію «Камера» - саме в ній ви побачите інформацію про снимающем пристрої. Тут відобразиться назва виготовлювача камери і її моделі. Якщо це смартфон або планшетний комп'ютер, ви побачите назву і модель даного пристрою, наприклад, HTC Desire (смартфон) або Apple iPad (планшет) Крім назви марки виробника і моделі оптики, ви зможете переглянути такі параметри знімка, наступні далі, як: - діафрагма ; - витримка; - швидкість ISO; - експокоррекция; - фокусна відстань; - світлосила; - експозамер; - відстань до об'єкта; - режим спалаху та її енергія; - фокусна відстань, екв. 35 мм.
4
Далі, якщо камера професійна, ви побачите блок інформації про об'єктив фотоапарата - виготовлювачі і моделі, його спалаху, а також серійний номер фотокамери.