Як надрукувати книгу на принтері.

Набрати і надрукувати книгу можна маючи персональний комп'ютер, принтер і програмне забезпечення, яке може надати можливість управляти цими процесами. Найбільш поширеною з доступних програм цього роду є текстовий редактор Microsoft Office Word. Нижче описана послідовність дій на прикладі версії Word 2007.
Вам знадобиться
  • Текстовий редактор Microsoft Word 2007.
Інструкція
1
Наведіть листи з текстом в зручний для друку книги формат. Для цього завантажте в редактор вихідний файл, знайшовши його в стандартному діалозі відкриття файлу. Запустити цей діалог можна, клацнувши круглу кнопку Office у верхньому лівому кутку вікна і вибравши в меню пункт «Відкрити». Альтернативний спосіб - натиснути клавіші CTRL + O.
2
Перейдіть на вкладку «Розмітка сторінки», вміщену на «стрічку» у верхній частині інтерфейсу редактора. Клацніть піктограму «Поля» в секції команд «Параметри сторінки» - вона розміщена ближче до лівого краю стрічки. У списку, що випав натисніть самий нижній пункт («Настроювані поля»), щоб отримати доступ до детальних налаштувань форматування сторінки.
3
Знайдіть випадає список поруч із написом «кілька сторінок» розділу «Сторінки» на відкривається за замовчуванням вкладці «Поля». Розкрийте список і виберіть рядок «Брошура» - так називається в цьому редакторі книжковий формат розміщення сторінок на аркуші. В результаті в цій секції редактор відобразить ще один список, що випадає - «число сторінок у брошурі». Якщо ви, наприклад, хочете розбити книгу на декілька томів, то задайте в цьому полі обмеження кількості сторінок в майбутній книзі. Якщо обмеження не потрібно, то залиште значення за замовчуванням («Все»).
4
Відкоректуйте, якщо це необхідно, величини полів між текстом і краями друкованого аркуша, а також між текстом і форзацем книги. Ці настройки розміщені в секції «Поля» цієї вкладки.
5
Сторінки будуть друкуватися по дві на кожному аркуші, тому якщо ви хочете, щоб формат книги був більше (або менше), ніж половина стандартного аркуша A4, перейдіть на вкладку «Размер бумаги». У верхній секції тут розміщений випадаючий список стандартних форматів - оберіть потрібний. Якщо для друку використовуватиметься нестандартна папір, вкажіть розміри в сантиметрах в поміщених нижче полях введення ширини і висоти.
6
Щоб номери сторінок друкувалися у зовнішнього краю листа, клацніть вкладку «Джерело паперу» і поставте позначку в полі «парних і непарних сторінок» секції «Розрізняти колонтитули». Тут же можна вказати розмір полів між колонтитулами і краями листів, а також скасувати друк колонтитула (у тому числі і номера сторінки) на першому аркуші книги.
7
Натисніть кнопку «OK» і збережіть зроблені зміни (CTRL + S).
8
Перевірте готовність принтера до друку сторінок книги і натисніть сполучення клавіш CTRL + P. У результаті відкриється діалог друку, в якому можна, наприклад, задати кількість примірників і вибрати принтер, якщо в системі їх встановлено декілька. Можна обійтися без цього діалогу, якщо відкрити меню редактора, перейти в розділ «Друк» і клацнути пункт «Швидкий друк».