Як виділити цитату. Як цитату.

Цитата - запозичений з іншого джерела текст, в тій чи іншій мірі підкреслює або ілюструє думку автора в основному тексті. Оформлення цитат в письмових (паперових) документах, творчих і наукових роботах має цілком ясні і конкретні закони, однак все частіше цитатами підкріплюються повідомлення в блогах і на сайтах. Для запису таких цитат використовуються відповідні html-теги.
Інструкція
1
Для оформлення цитати на форумах зазвичай використовуються такі теги:
цитований текст
. У цьому випадку процитований текст буде виділений рамочкою і більш світлим фоном. Кольори оформлення залежать від налаштувань форуму.
2
Більш складні теги використовуються для оформлення записів у блогах. При використанні таких тегів:
Ваша цитата - колір шрифту і рамки буде синім, фон - блакитним. Товщина рамки дорівнює одному пікселю, відстань від букв до рамки - чотири пікселя.
3
У цьому коді змінені кольори оформлення. Букви будуть чорними, рамка червоною, тло рожевим:
Ваша цитата Зверніть увагу, що змінилися значення після слів" color ". При оформленні власних цитат ви можете змінити їх повторно на відповідні англійські назви кольорів або їх HTML-коди. Перед буквено-цифровим кодом обов'язково ставте символ «грати» - #, рівнозначний нашому знаку «№» .Аналогічні ви можете змінювати і кількість пікселів, що позначають відстань між текстом і рамкою і товщину рамки. Всі значення залежать від загального дизайну вашого блогу чи сайту і від специфіки конкретного повідомлення.
4
Цитата може бути оформлена як текст певного кольору на тлі картинки. Вибирайте малюнки з невеликою кількістю квітів, без яскравих переходів. В іншому випадку, незалежно від обраного кольору тексту, читатися він буде з великими труднощами і дискомфортом, оскільки не завжди буде контрастувати з тлом:
Ваша цітатаДля тексту вибирайте колір більш яскравий, ніж фон. Ідеально, якщо фон складається з пастельних тонів, а запис - з чистих.