Як зробити план роботи.

План роботи на день являє собою список справ, які необхідно виконати. Заноситься він в щоденник або органайзер і дозволить нічого не забути, бути организованней, і ефективно виконувати навіть саму нецікаву роботу. Складання плану застосовно не тільки при організації робочого часу, а й при веденні домашнього господарства.
Інструкція
1
Складіть план напередодні. Це дозволить вам продумати його до останньої дрібниці, і ви нічого не упустите. Грамотно оцініть майбутні справи, їх складність, важливість і приблизний час, який ви витратите на кожне з них. Нехай план буде напруженим, але посильною. Чи не вписуйте занадто багато справ, інакше ви ризикуєте не впоратися і бути незадоволеною собою. У той же час, якщо ви заплануєте мало, у вас залишиться вільний час, який ви, швидше за все, витратите даремно.
2
На початку списку вкажіть термінові і важкі справи. Свіжі сили і бадьора голова необхідні, в першу чергу, для виконання найскладнішою роботи. Легку роботу краще залишити на другу половину дня. Не відкладайте якесь із справ на завтра, а навпаки, подбайте про страховочном часу, який вам може знадобитися при появі нової термінової роботи.
3
Крім робочих моментів, продумайте час на обід і відпочинок. Ці два важливих чинники дозволять відновити сили і енергію для успішного ведення справ.
4
У своїх записах робіть поясняющие помітки. Наприклад, важливі справи позначайте знаком оклику, важкі - хмаринкою, легкі - сонечком. Після закінчення кожного з справ, викреслюйте його або поставте навпроти галочку.
5
Дотримуючись наміченим планом роботи, позбудьтеся негативних емоцій і просто виконуйте свою роботу. Будьте зосереджені, оскільки сторонні думки можуть сильно заважати вам. Не замислюйтесь над тим, чи вийде у вас виконати ту чи іншу роботу, і встигнете ви зробити все вчасно. Інакше ви вселити в себе невпевненість.
6
Тому психологи рекомендують складати план в минулому часі, немов це зовсім не план, а звіт про виконану роботу. Такий метод дозволяє запрограмувати вас на більш легке виконання роботи. До того ж, приходячи на роботу необхідно чітко перемикатися на роботу, щоб домашні проблеми вас не відволікали.