Як зробити лавову лампу.

Лава-лампа - високохудожній рішення дизайнерського оформлення квартири. У високому скляній посудині переміщається таємнича суміш яскравих рідин і, за бажанням, твердих прикрас. Можна додати в лава лампу блискітки, надаючи їй особливо вишуканого вигляду. При включенні лампи внутрішній склад її нагрівається і відбувається танцююче рух наповнювача в стилі сюрреалізму. Дійсно захоплююче видовище.
Інструкція
1
Приготуйте скляний циліндричний посудину. Кришка в ньому повинна прилягати щільно. Візьміть матеріал для підстави. Залежно від вашого дизайнерського задуму це може бути дерево, метал або пластмаса. Запасіться патроном для електричної лампочки, лампочкою в 25 Вт, касторовою олією, барвником, розчинною в жирі і нерозчинним у воді і спиртом.
2
Зробіть підставу довільної форми, що відповідає вашому художньому смаку. Закріпіть на підставі скляну посудину і приховайте під ним лампочку. Просвердлите кілька отворів в бічних стінках - це буде ваша охолоджувальна система.
3
Окрасьте рідина на жирній основі. Тепер перелийте її в ваш скляну посудину, попередньо заповнивши його сумішшю води і спирту. Залиште вгорі судини деякий простір, воно повинно заповнитися при розширенні кольорової рідини від нагрівання.
4
У тому випадку, якщо ви помітили, що жирова рідина почала спливати, змініть щільність водної основи. Для цього додайте більше спирту. Перевірте, чи працює лампа. Відрегулюйте потрібну вам щільність суміші, пам'ятаючи, що додаючи спирт, ви її зменшуєте, а додаючи воду - збільшуєте. Тільки після того, як ви задоволені роботою лампи, щільно посадіть на клей кришку.
5
Зберіть усі частини, вставте скляну посудину в основу і включіть лава- лампу . Існує декілька інший склад внутрішньої суміші. Заповніть половину скляної посудини водою. Тепер додайте туди рідкого парафіну. Киньте різнокольорові дрібні предмети. Додайте рослинного масла і почекайте, поки воно відокремиться від води. Заключний етап - всипте сіль або цукор. Хоча підійдуть будь студентські кристали. Тепер помістіть посудину над включеною лампочкою і спостерігайте барвисте видовище. Якщо вам сподобалося, то сміливо поєднуйте і зміцнюйте конструкцію.