Як перевести дюйм в см. Як перевести з дюймів.

« Дюйм » в голландській мові означає великий палець. У Росії як одиниця виміру довжини він був введений у вісімнадцятому столітті Петром I і дорівнював однієї десятої частини фута. Після переходу на метричну систему дюйм більше не використовується, тому і виникає необхідність перерахунку його в сантиметри.
Інструкція
1
Делите кількість англійських дюймів на коефіцієнт 2,54 для перерахунку їх в сантиметри. Якщо зробити це в розумі досить скрутно, то можна скористатися, наприклад, стандартним калькулятором операційної системи Windows. Щоб його відкрити, розкрийте головне меню ОС - клацніть кнопку «Пуск» або натисніть клавішу WIN. Пункт «Калькулятор» поміщений в підрозділ «Стандартні» розділу «Всі програми" - перейдіть туди і клацніть цей пункт мишкою. Можна відкрити калькулятор і за допомогою стандартного діалогу запуску програм - виберіть пункт «Виконати» в головному меню (або натисніть поєднання WIN + R), наберіть команду calc і клацніть кнопку «OK» (або натисніть клавішу Enter).
2
Включіть в калькуляторі режим конвертації одиниць - клацніть у його меню розділ «Вид» і виберіть рядок «Переклад величин». Інтерфейс його зміниться, з'являться три випадаючих списку одиниць виміру і кнопка «Перевести», поміщені в додаткову панель зліва.
3
Розкрийте список під написом «Категорія» і виберіть у ньому рядок «Довжина». Вміст інших двох випадаючих списків при цьому буде замінено. У списку «Вихідна величина» виберіть «дюйм». У списку «Кінцева величина" встановіть значення «сантиметр».
4
Клацніть поле введення над кнопками калькулятора і врізалися відому вам величину в дюймах. Потім натисніть кнопку «Перевести» і калькулятор перерахує вказане значення в сантиметри.
5
Є й альтернативні варіанти. Один з них - скористатися онлайн-конвертерами величин. Таких сервісів можна знайти величезну кількість в будь-якій пошуковій системі. Втім, якщо ця система - Google, то можна нічого і не шукати - достатньо правильно сформулювати запит і пошуковик сам переведе для вас дюйми в сантиметри. Наприклад, якщо треба перевести в сантиметри 12 дюймів, наберіть «12 дюймів в см». Результат з'явиться одразу, навіть без натискання кнопки пошуку.