Як розтягнути шкуру.

Будь-яка людина, який веде своє господарство, хоче безвідходно використовувати продукти своєї діяльності. Якщо ви вирощуєте худобу, то крім обробки м'яса потрібно вміти розтягувати шкури. Існує спосіб, який дозволяє якісно займатися виробленням шкір безпосередньо в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • сіль, антисептик
Інструкція
1
Займіться відмочуванням. Якщо шкура висохне без обробки, то слід її відмочити. Процес спрямований на розм'якшення і зняття міздрі. Огляньте уважно хутряну поверхню, видаліть будь скопилася сміття і виверніть міздрею вгору. У вас повинен вже стояти розчин для відмочування. Розраховуйте пропорції, виходячи з рідинного коефіцієнта. Кроляча шкурка сухий консервації РК = 20. Виходить, що на 50 гр такий шкурки потрібно взяти 1 літр рідини. ЖК = 8-9 для мокроконсервірованной шкури кролика, а для сухоконсервірованной шкури вівці РК = 10.
2
Якщо ви будете розраховувати об'єм рідини на основі її коефіцієнта, то значно скоротите витрати на хімічні інградієнти. Крім того, тільки так можна забезпечити рівномірне розмочування шкур. Припустимо, ви не знаєте рідинний коефіцієнт, то готуйте розчин так, щоб шкури в ньому вільно вращалісь.На розчин вам знадобиться солі 40-50 г/л і антисептик 1-2 г/л. Шкури в розчині витримують 12 годин, потім перевіряють м'якість.
3
Зробіть мездрение. Процес спрямований на те, щоб позбавити шкурку від зайвого шару, а також від залишилися м'яса та жиру. Виверніть панчіх шкури навиворіт і покладіть її на мездрільних верстат або колоду. Здирайте мездру залізною щіткою або тупим ножем. Почніть обробку з огузка і просувайтеся до голови. Тепер вимийте шкуру в розчині, приготованому з миючого засобу прівоцела або прального порошку в розрахунку 3 г/л і солі 20 г/л. Занурте шкуру на 5 хвилин в розчин, відіжміть.
4
Переходьте до пікеліванію. Розчин пікеліванія складається з солі 50 г солі і 15 г кислоти на літр води. Занурте шкуру на 12:00 в Пікель, постійно перемішуйте. Перевірте готовність, згинаючи шкуру і здавлюючи її. Після вирівнювання на місці згину повинна з'являтися біла смужка. Тепер ви домоглися мети і можете розтягнути шкуру в будь-яку сторону. При бажанні, до повної обробки вам залишиться зробити дублення, жирування і сушку.
вичинки, або вичинка шкур, - заняття дуже давнє. Людина здавна використовував шкури добутих тварин для виготовлення одягу. Щоб шкура стала зручною шубкою, шапкою або піджаком, над нею треба чимало потрудитися.
Вам знадобиться
  • Емальований бачок або скляна посудина, житнє або вівсяне борошно грубого помелу, сіль кухонна, сода, дріжджі, галун хромові, пральний порошок.
Інструкція
1
Висушену прісно-сухим способом шкуру помістіть в бачок і залийте водою. Вимочуйте, міняючи воду двічі на день і розминаючи, кілька діб. В результаті шкура повинна зовні стати схожою на свіжу. Щоб, отмокі, шкура заодно і відмилася, додайте у воду прального порошку.
2
Наступний після отмокі етап - мездрение. Натягніть шкуру на колоду хутром всередину або розкладіть, якщо вона велика. Тупим ножем, або зворотною стороною пиляльного полотна, або сталевою щіткою акуратно знімайте з неї залишки жиру, м'яса і плівки в напрямку від хвоста до голови і від хребта до живота.
3
Знежирте шкуру , промивши її ще раз в розчині прального порошку, шампуню або туалетного мила, залежно від того, що ви вичіняете. Дайте стекти всій воді і протріть мездру чистою сухою ганчіркою, щоб видалити залишки непотрібної вологи.
4
Наступний етап вичинки - квашення. В емальованому або скляному посудині приготуйте наступний склад: в 1 літрі гарячої води розмішайте 200 г житнього або вівсяної муки грубого помелу, додайте в бовтанку 7 г дріжджів, 25 г кухонної солі і 0.5 г харчової соди. На 1 кг шкур необхідно 3 кг цього киселю.
5
У остиглий розчин занурте шкуру міздрею назовні. Процес досить довгий, але важливо не перетримати, бо це може призвести до випадання волосся. Шкуру періодично перевертайте. Через 2-3 дні на поверхні міздрі повинен з'явитися білий наліт і розчин придбає стійкий запах хліба. Процес закінчений. Вийміть, дайте стекти розчину і приступайте до дублення.
6
Покладіть на 1 л води 7 г хромових квасцов і 55-60 г кухонної солі. Періодично перемішуючи, витримайте шкуру в розчині від 12 до 24 годин. На 1 кг шкур має припадати 3 літри хромового дубителя.
7
Заготовте кору і дрібні гілочки верби. Заповніть ними посудину, що не втрамбовуючи, і проваріть 30 хвилин. Потім розчин злийте, додайте в нього 50 г кухонної солі на 1 л води і остудіть. Це таннідное дублення. Шкура в ньому може перебувати від 12 годин до 4-х діб, поки шкіра не просочиться повністю. Після дублення шкуру на дві доби покладіть під гніт на дозрівання.
8
Щоб шкура стала м'якою, підвищилася її міцність і еластичність, прожіруйте мездру який-небудь водно-жировою емульсією. Після жирування залиште шкуру на пролежку на 3-4 години. Не даючи шкурі повністю висохнути, розімніть, порастягівайте її в різних напрямках. Потім натріть мездру крейдою і затріть наждачним папером. Залишилося надати товарний вигляд - вибийте шкуру і розчешіть хутро.
Зверніть увагу
Зазначеним способом можна вичінять шкури самих різних тварин. Необхідно тільки залежно від виду тварини, віку, величини шкури робити поправки на концентрацію розчинів і час знаходження в них шкур.
Корисна порада
Якщо шкура свіжознятий, «парна», перший етап отмокі опускається.