Як скласти тендер.

Тендер представляє собою закритий конкурс. Іншими словами - це спосіб пропозиції своїх товарів, послуг або виконання робіт. Згідно із заявленими у тендерній документації умовами та правилами, кандидати повинні надати тендерної комісії вигідні персональні умови поставки. Контракт може бути укладений з переможцем тендеру, який представив найкраще для організаторів пропозицію, що відповідає вимогам тендерної документації.
Інструкція
1
Принцип проведення тендеру полягає у внесенні пропозицій строго конфіденційно в «закритому конверті». Відтак, учасники не зможуть змінити зміст пропозицій. Інформація прихована від конкурентів, і доступна тільки тендерної комісії.
2
Тендер ная документація включає набір документів з умовами самого конкурсу і майбутнього контракту, тобто комерційну і технічну частини. У технічній частині опишіть головні умови контракту, приведіть загальну інформацію про об'єкт або предмет торгів, а також інформаційні картки та інструкції для постачальників, де ви повинні вказати порядок підготовки і подальшої подачі конкурсних заявок.
3
Також опишіть вимоги до змісту замовлення на поставку: найменування продукції, графік і обсяг поставки, посилання на технічні умови і стандарти. Обов'язково вкажіть ім'я, прізвище та по батькові організатора тендера, його поштову адресу (повністю), робочий телефон, факс та адресу електронної пошти, якщо такі є.
4
В комерційній частині вкажіть ціни і методи їх визначення, графіки, терміни та умови платежу, основні джерела фінансування даного контракту. Ви також можете повідомити про банківські гарантії на виконання порядку та умов тендерної пропозиції з боку замовника, а також вимоги по певних видах страхування.
5
Після оголошення тендеру вам будуть надходити заявки на участь - тендерні пропозиції. Комісія буде оцінювати надійшли заявки. Можливо, якісь з них будуть відхилені через невідповідність вимогам, і не будуть допущені до конкурсу. Учасники тендеру є між собою конкурентами за отримання тендера. Переможцем стає учасник, який зробив кращу пропозицію за якістю, низькою ціною, а також мінімальним строками виконання замовлення.