Як заміряти натяжна стеля. Як зробити виміри натяжних стель.

Натяжна стеля сьогодні досить затребуване виріб, мабуть, одне з кращих рішень для оздоблення квартири або будинку. Натяжна стеля зшивається з окремих смуг плівки ПВХ, які викроюються відповідно до розмірів кімнати і особливостями її будови. Саме від точності розрахунків при вимірі залежить зовнішній вигляд стелі, його міцність і довговічність. Якщо ви все роботи проводите самостійно, то напевно хотіли б дізнатися, як заміряти натяжна стеля .
Інструкція
1
Отже, як заміряти натяжна стеля своїми руками на прикладі прямокутної кімнати? Проведіть завмер підстави стелі, перед тим як змонтувати натяжна стеля . Пам'ятайте - для виміру недостатньо знати площу приміщення, потрібно самостійно зробити вимір саме біля основи, так як може бути розбіжність на увазі певного будови кутів.
2
Позначте на схематичному кресленні розташування входу, вікон, що проходять труб системи водопостачання та опалення, виступів та інших елементів. Візьміть рулетку, лазерний вимірювач або інший інструмент для виміру.
3
Виміряйте ширину кімнати (відстань від однієї до іншої стіни). Вимірювання відбувається по стіні на рівні установки стелі. Запишіть отримане число на своєму кресленні, відповідно.
4
Виміряйте довжину кімнати за таким же принципом, як і ширину. Запишіть отриманий розмір на своєму кресленні. Тепер вам відомі довжина і ширина полотна підвісної стелі.
5
Помножте довжину полотна на ширину. Таким чином, ви дізнаєтеся точну квадратуру приміщення і відповідно, своєї стелі.
6
Розкроїте полотно отриманого розміру. Увага! У разі якщо підвісний стеля виготовляється з вінілової плівки, потрібно під час розкрою полотно робити на 7-9% менше отриманої площі, так як в подальшому плівка буде нагріватися і відповідно, розтягуватися і фіксуватися в профіль.
Зверніть увагу
Правильно заміряний стеля ідеально рівно лягає на поверхні, не морщиться і не провисає, має ідеальні невидимі шви і відмінно вписується в інтер'єр, не псуючи його. При розрахунку необхідно враховувати багато тонкощів, таких як будова кутів кімнати, висота стель, рисунок, освітлення і т.д.