Як зліпити очі.

Акуратно виліплені глазки надають персонажеві з пластиліну живий виразний вигляд. Звичайно, для цих цілей можна використовувати пластикові заготовки. Але очі , зліплені з пластиліну, виглядатимуть більш органічно і виграшно.
Вам знадобиться
  • - пластилін;
  • - інструмент для роботи з пластиліном;
  • - заготовка голови з пластиліну.
Інструкція
1
Відокремте невеликий шматочок пластиліну від загальної маси. Розділіть його на дві рівні частини. З кожного шматочка повинен вийти акуратний кульку. Для того щоб на кульці не залишалися відбитки від ваших пальців, використовуйте гумові гладкі рукавички. Відкладіть готові кульки в сторону. Підберіть відповідний відтінок пластиліну для райдужки майбутніх вічко, скачайте з нього два крихітних кульки, сплющите їх. Далі прикладіть отримані диски до кульок, які ви зробили до цього. Трохи натисніть на них, щоб вони краще приклеїлися. Візьміть чорний пластилін і зробіть з нього два маленьких кругляша - це будуть зіниці. Помістіть кожен з них на середину райдужки. В результаті у вас вийшло очне яблуко.
2
Візьміть заготовку голови. Продавіть два поглиблення в місцях, де повинні знаходитися очі . Слідкуйте за тим, щоб ямки були однакової глибини. Вкладіть в них раніше зліплені очні яблука. Вони повинні трохи виступати над краєм ямки. Укладіть між очей невеликий товстий джгутик з пластиліну. Він заповнить виїмку, що розділяє очі . Розгладжуйте краю жгутика за допомогою інструменту для роботи з пластиліном. Акуратно проводите інструментом по пластиліну так, щоб не залишалося зазорів між головою персонажа і жгутиком.
3
Зробіть чотири тоненьких подовжених джгутика. З їх допомогою ви зможете сформувати повіки для очей. Візьміть один з джгутиків і прикладіть його до верхнього краю очного яблука. Якщо залишити джгутик в такому вигляді, очі матимуть комічний, трохи опухлий вид. Зробіть їх більш тонкими і живими. Шухлядки за допомогою гострого краю інструменту зайвий пластилін по краях джгутика. Потім обережно ПРИМАЗУЄТЬСЯ верхню кромку джгута до надбрівної області голови. Цю ж процедуру повторіть з рештою трьома деталями повік. Нижні повіки меншезігнуті, ніж верхні. На внутрішньому краї очі повіки з'єднуються в слезнячок. Для створення більш природного погляду трохи спустіть зовнішній край верхньої повіки на нижній.