Як вивести супер клей з одягу. Як прибрати засохлий клей з одягу.

Супер-клей славиться своїми видатними клеять. Але він також добре відомий тим, що погано змивається з рук, одягу та інших тканин, особливо, якщо вже встиг ґрунтовно засохнути. Пропонуємо кілька порад, які допоможуть позбудеться плям супер-клею на різних поверхнях.
Інструкція
1
Всім добре відомо, що засохлий супер-клей неймовірно важко видалити. Часто ми стикаємося з тим, що клей при роботі потрапляє на руки, а потім вкрай складно змивається. Що ж робити? Візьміть мило, бажано рідке і ретельно намильте руки. Тепер візьміть пемзу і тріть їй намилені ділянки рук, на які потрапив клей. Якщо піна закінчилася, намильте ще разок і продовжуйте використовувати пемзу. Якщо пемзу вдома не виявилося - спробуйте замінити її наждачним папером.
2
Найчастіше супер-клей може потрапити на одяг і на інші тканинні поверхні, з яких його також непросто видалити. Ось кілька порад, які допоможуть вам очистити тканини від супер-клею.
3
Візьміть шматочок картону і покладіть на нього тканину (для того, що б вона не прилипла до поверхні). Почекайте трохи, поки не клей не висохне, щоб матеріал, яким ви будете видаляти клей попросту не приклеїлися до нього.
4
Замочите забруднений тканину в теплій мильній воді, так видалити клей буде простіше. Спробуйте скористатися тупим боком ножа для видалення клейових плям.
5
Візьміть ацетон (можна також скористатися миючими засобами або засобами для зняття лаку, в яких також міститься ацетон). Для початку перевірте тканину на стійкість до даного засобу, тому що іноді вони можуть забарвлювати або навпаки знебарвлювати тканину.
6
Кращим ділянкою для тестування буде місце шва, нанесіть ацетон на невелику ділянку і зачекайте деякий час (не більше півгодини), якщо з тканиною нічого не трапилося, приступайте до обробки плями. Візьміть ватний диск і за допомогою нього нанесіть на пляму ацетон. Гарненько потріть пляму ацетоном, поки клей не розчиниться, якщо тканина досить щільна, спробуйте провести обробку з обох сторон.Попробуйте випрати тканину, попередньо заперіть пляма із застосуванням засобу для виведення плям і промивши його.