Як зустрічати молодих.

Як ви будете зустрічати молодят, багато в чому залежить від того, як організована весілля. Різні варіанти вітання припускають святкування, влаштовані у відповідності з традиційними російськими обрядами або організовані за традиціями інших країн. Однак, в будь-якому випадку, існує кілька загальних правил, яких необхідно дотримуватися.
Інструкція
1
Зустрічайте молодят обов'язково з посмішкою. Це може бути зайвим нагадуванням, проте хвилювання цього дня часто настільки сильні, що на емоції не залишається сил. Наберіться мужності і підтримайте молодят - їм це вкрай необхідно.
2
Вийдіть для зустрічі у двір будинку, якщо вони під'їжджають до квартири або на поріг ресторану, якщо торжество відбудеться там. Це відповідає давнім звичаям, коли молодих вітали біля хвіртки. Це вважалося доброю традицією, а будь-які добрі прикмети варті того, щоб в них вірити.
3
Не виходьте на зустріч молодят до того, як їх привітають батьки. Їм належить право першими привітати молодих і обійняти. Всі інші гості можуть підійти тільки після них. Заздалегідь визначтеся з порядком, щоб не виникло плутанини і дріб'язкових образ.
4
Згадайте ще про одну хорошу традицію подавати молодим келихи шампанського. Осушивши їх до дна, вони повинні розбити свої кубки, адже розбитий посуд обов'язково принесе в дім щастя.
5
Знайдіть можливість піднести нареченій хоча б невеликий букетик квітів. Напевно і під час одруження, і після нього, їй будуть дарувати безліч квітів, але цей стане особливим, який свідчить про те, що всі друзі і родичі радісно вітають нову сім'ю і готові прийняти її в свій великий і теплий коло.
6
Продумайте церемонію зустрічі так, щоб це було приємно нареченим. Згадайте, що вони люблять, ніж захоплюють, що їм приємно. Забудьте про всі правила і традиції та запам'ятайте тільки одне: справжнє щастя нової сім'ї буде гарантовано, якщо при зустрічі їх будуть оточувати люблячі і думаючі про них люди. А як вони зустрінуть - з короваєм або свічками, з порожніми руками або квітами, має вже набагато менше значення.
Корисна порада
Навіть якщо після церемонії молодята одразу вирушили у весільну подорож, влаштуйте їм урочисту зустріч після прибуття.
Зазвичай весілля в Росії припускає три етапи: офіційна в РАГСі або Палаці одружень, прогулянка і застілля. Офіційна частина найвідповідальніша, адже саме там відбувається безпосереднє одруження. Заходили молоді в ЗАГС нареченим і нареченою, а виходять чоловіком і дружиною.
Вам знадобиться
  • рис, дрібні монети, пелюстки троянд
Інструкція
1
Відразу після церемонії молодята зазвичай проводять ще деякий в РАГСі - приймають поздоровлення, проводять фотосесію в інтер'єрах. За цей час свідки або тамада бере на себе організацію зустрічі молодих біля дверей РАГСу, на вулиці.
2
Гості розташовуються біля входу півколом або утворюють дорогу, вставши в дві шеренги. Дітей поставте в перші ряди. Заздалегідь повинні бути підготовлені рис, дрібні монетки, пелюстки троянд, які символізують багатство і добробут майбутньої сім'ї.
3
Пелюстки троянд необов'язково збирати самостійно, багато фірм, що допомагають в організації весіль, пропонують такі набори для зустрічі молодих. Крім того, пелюстки троянд можна замовити в крупних квіткових магазинах.
4
Хтось із гостей бере на себе функцію бармена: відкриває шампанське, роздає всім гостям стаканчики. Існує традиція для молодих - випивши шампанське, розбити келихи про землю. Можна влаштувати це відразу після РАГСу чи пізніше, перед початком застілля. У будь-якому разі не залишайте після цього сміття: продумайте, як легко і швидко прибрати осколки. Можна підготувати гарний широкий мішок, який ви покладете на землю і молоді кинуть келихи прямо в нього, а потім хтось і гостей просто прибере мішок.
5
Коли молодята виходять, їм кричать: "Вітаємо!" і обсипають рисом, грошима і пелюстками. Краще при роздачі гостям розділити рис/гроші від пелюсток, так як крупу і монети слід кидати низько, під ноги, а пелюстки ефектніше виглядають, коли їх кидають зверху. Можна придумати також більш оригінальну зустріч: кидати якісь ще штучки, які символізують майбутнє нової сім'ї (наприклад, дитячі соски, м'які іграшки) або які якось пов'язані з хобі жениха або нареченої. Обов'язково зберіть всі предмети перед від'їздом.
6
Решта традиційні дії тривають зазвичай вже після прогулянки перед застіллям. Наприклад, свекруха зустрічає наречений і наречену короваєм на рушнику, але можна це провести також після РАГСу, особливо, якщо продовження свята НЕ передбачається довгим або не всі запрошені на продовження.