Як знайти в собі сили.

Поняття сили включає в себе всі фізичні і психічні здібності, що дозволяють досягти певної мети. Залежно від природної схильності і даних людина може користуватися тими чи іншими перевагами для втілення задумів. Знайти свої сильні сторони можна за умови елементарного самоаналізу.
Інструкція
1
Не починайте пошук з міркувань про те, чи є у вас сила чи ні. За визначенням кожна людина має силу, але не кожен знає про її існування. По суті, знання своїх талантів і вміння їх застосовувати - ось ваша сила.
2
Придивіться до своєї зовнішності. Старий чи молодий, чоловік або жінка, красивий або непоказний, кожна людина може зробити акцент на тій чи іншій рисі особи, особливостях фігури. Виявіть ту частину тіла, яка може привернути увагу оточуючих. Надалі намагайтеся підкреслювати її одягом, макіяжем чи аксесуарами. Увага - це привід для контакту, а контакт може послужити джерелом додаткової допомоги. Таким чином, ви робите оточуючих частиною своєї сили .
3
Оцініть свій характер: почуття гумору, стиль, якісь спеціальні навички та вміння, особливості мислення та інше. Використовуйте риси характеру для досягнення цілей: дар переконання для збору однодумців, професійні навички для виконання якихось трудових операцій, аналітичні здібності для осмислення ситуації і можливих проблем.
4
Джерелом сил може стати і риса, яку ви можете оцінювати як негативну. Все залежить від часу і місця застосування цієї риси. Приміром, нестриманість в цілому можна віднести до негативних рис, але в конфліктній ситуації ви можете «задавити» опонента »своїм темпераментом. Деякі спеціально надають своїм поведінки відтінок «дурості», щоб висловлювати в іронічному тоні правдиві, але образливі фрази. Опонент розуміє, що ображатися на такі репліки нерозумно, оскільки, по-перше, вони розумні, по-друге, їх автор - дурний. Тому реакція на слова стає удвічі болючою.
5
Будь-яка справа починайте в такому ключі, ніби маєте сили його закінчити. Цілі, що стоять перед вами, не випадкові: кожна з них досяжна, якщо ви просто зосередитеся на ній. Чим менше ви міркуєте про свою силу, тим більше шансів на успіх.
Поняття «недорогий» стосовно московської нерухомості може бути тільки відносним. Ціни на квадратний метр у столиці вважаються одними з найвищих у світі. Однак знайти для себе варіант, який в силу яких-небудь причин виставлений за демократичною для столиці ціною, цілком реально.
Вам знадобиться
  • - інформація про загальну ситуацію на ринку нерухомості;
  • - різні бази пропозицій житла.
Інструкція
1
Уважно вивчіть поточну ситуацію на ринку нерухомості в місті в цілому: де квартири коштують дешевше, де дорожче і чому. В цьому вам допоможуть огляди ринку, регулярно публікуються в міських і федеральних ЗМІ, а також в інтернет-виданнях. Корисним в цьому плані ресурсом вважається сайт «Індикатори ринку нерухомості», регулярно розміщує актуальні аналітичні викладки, в тому числі огляди з точки зору дешевизни і дорожнечі, рейтинги найдешевших і найдорожчих московських квартир, виставлених на продаж.
2
Сходіть на консультації в декілька агентств нерухомості. Попередній моніторинг ринку дозволить вам зрозуміти, на яку ціну взагалі можна розраховувати. Детальна консультація у ріелторів допоможе краще зрозуміти, на що конкретно ви можете розраховувати за ці гроші. Серйозні агентства консультують потенційних покупців нерухомості безкоштовно, а факт, що вам надана ця послуга, не зобов'язує вас згодом купувати квартиру саме з їх допомогою. Візити в декілька агентств дозволять вам отримати більш об'єктивну інформацію про стан справ і своїх можливостях. До того ж в роботі у різних ріелторських фірм можуть бути різні бюджетні варіанти, і не виключено, що якийсь із них виявиться саме вашим.
3
Визначте набір вимог до житла, яке бажаєте придбати: чим ви готові поступитися заради нижчої ціни, а на що категорично не згодні. Пам'ятайте, що навіть найдешевша квартира, особливо в Москві, - це неабиякі витрати. А чим гірше характеристики, що впливають на її вартість, тим складніше вам буде її згодом продати, коли ви будете в змозі поліпшити свої житлові умови.
4
Залиште заявки на підбір варіантів, що відповідають вашим вимогам, в декількох агентствах нерухомості.
5
Ведіть паралельно самостійний пошук. Різні пропозиції з продажу квартир, що публікуються в інтернеті та друкованих ЗМІ, виходять в основному від посередників. Але зустрічаються й від власників. І якесь із них може виявитися краще за всіх знаходяться в роботі в обмеженого кола агентств, де ви залишили заявку.
6
Як звернутись авторами зацікавили вас оголошень, активно обговорюйте з агентами їхні пропозиції, виїжджайте на перегляди. Підбір хорошого щодо недорогого варіанту може зайняти немало часу, але в підсумку дозволити вам знайти квартиру або кімнату, найбільш підходящі по співвідношенню ціни і якості.