Як відповісти на питання в анкеті по роботі. питання в анкеті позитивні риси вашого характеру.

Заповнення анкети при працевлаштуванні практично неминуче в наш час. Вона містить досить великий перелік питань, що стосуються не тільки професійних навичок і досвіду, але також захоплень, сімейного стану та деяких інших особистих даних. Не завжди ясно, як правильно відповісти на всі питання в анкеті і чи варто це робити.
Інструкція
1
Намагайтеся дати максимально повну інформацію про себе. Потрібно розуміти, що роботодавці прагнуть працевлаштувати найменш випадкових кандидатів. Тому їм важливо знати - що ви вмієте, яким характером володієте, чим цікавитеся, які у вас схильності. На з'ясування подібних деталей часто і спрямовані питання в анкеті.
2
Не бійтеся вказувати докладні адреси. Як правило, ці питання не відображають дійсної потреби компанії в інформації про вас. Вони є просто так, про всяк випадок. Але якщо у вас все-таки виникла тінь сумніву, запитайте у представника кадрової служби про причину подібних питань. Єдине, про що ви точно можете не писати - це про наявність приватної власності.
3
Інформацію про батьків і близьких родичів намагайтеся вказувати коротко. Як правило, ці дані не приймаються до уваги компаніями, але щоб уникнути зайвих питань, можна дати мінімум відомостей.
4
Якщо вас бентежить питання про вимоги до зарплати, обговоріть його усно з кадровиком. Ваші терзання зрозумілі, це вельми делікатна тема. Але все ж слід відповісти, попередньо зваживши ситуацію на ринку. Про оплату праці на колишньому місці роботи завжди повідомляйте чесно. Ці дані зазвичай перевіряються або приблизно відомі роботодавцю.
5
До питання в анкеті про ваших рисах характеру поставтеся з обережністю. Позитивні сторони вказуйте чесно, а ось над негативними добре подумайте. Відповісти все ж доведеться, але надмірно відвертими теж не треба.
6
Про особисте життя говорите дуже делікатно і стримано. Нехай краще про це запитають у вас усно, ніж розцінять написане як завгодно.
7
Відповідаючи на питання в анкеті, ніколи не вступайте в суперечку з кадровиком. Краще ввічливо обговорити сумнівні та некоректні питання , знайти компроміс.