Як бути своїм у діловій сфері.

До якої б соціальної групи не належав людина, він усюди прагне стати своїм. У кожному співтоваристві діють певні закони і правила, панують конкретні ідеї і уявлення. Відповідність їм гарантує кожному учаснику моральну підтримку, взаємодопомога, повага всередині групи. Щоб стати своїм у діловій сфері , потрібно в першу чергу дотримуватися встановленого етикет.
Інструкція
1
Дотримуйтесь правил спілкування. Перш за все, потрібно вчитися грамотної, правильної мови. У ділових колах повагу викликає людина з дуже високою культурою спілкування, що володіє розвиненим красномовством, розумністю, умінням логічно мисліть.Необходімо також знати широкий перелік правил, що пояснюють, яким чином себе поводити в тій чи іншій ситуації. Наприклад, ніколи не варто бути нав'язливим, в колі ділових партнерів не розповідати про своїх домашніх проблемах. Важливо вміти під час сказати ні, дати зрозуміти людині, що ви зайняті. Таких правил ще безліч, і всі їх необхідно знати, щоб бути своїм у діловій сфері .
2
Дотримуйтесь діловий стиль. Вельми до речі згадати приказку: «Зустрічають по одягу, а проводжають по розуму». Ви повинні бути бездоганно одягнені. Елегантність і витонченість стилю, бренд костюма, зачіска - все це дуже важливо під час будь-яких переговорів і бесід з діловими людьми. Також завжди дотримуйтеся особистої гігієни.
3
Дотримуйтесь негласними правилами ведення переговорів, спілкування в колі серйозних людей. Сучасна система ділового етикету включає цілий ряд таких правил: - насамперед, будьте чесним і надійним. Це гарантує вам і вашим партнерам довгострокові ділові відносини. Ніколи не порушуйте цих вимог, інакше знову повірити вам буде дуже важко; - не менше важлива в ділових колах обов'язковість. Не розраховуйте на те, що, продемонструвавши цю рису кілька разів, вам почнуть надавати безмежну довіру. Новачків перевіряють дуже довго, нерідко роками. Якщо порушите будь-яке зобов'язання перед партнером, про це незабаром будуть знати всі; - існує ще кілька негласних вимог - повага вищестоящих керівників, дотримання субординації, відданість організації і справі.
4
Щоб стати своїм у діловій сфері , не прагнете лише вивчити всі тонкощі поведінки та правила спілкування. Це важливо, але ще важливіше ваша природна розумність і щирість.