Як збільшити м'язи.

Об'ємна і мускулиста фігура - мрія більшості чоловіків. У гонитві за цією метою багато бодібілдери упускають один дуже важливий момент - грамотний підхід до тренувань. Одним лише завзятістю і навантаженнями не можна добитися відмінних результатів.
Інструкція
1
Завжди пам'ятайте три основних правила успішного бодібілдингу: а) підходите до ваших тренувань з розумом; б) регулярно і правильно харчуйтеся, не давайте вашому організму голодувати; в) завжди висипайтеся - м'язи інтенсивніше ростуть і розвиваються під час відпочинку, а сон є найкращим відпочинком для організму.
2
Заведіть зошит, якщо ви ще цього не зробили, в якій будете фіксувати результати кожної своєї тренування. Отже, запишіть середня вага на основні вправи, які ви виконуєте в тренажерному залі.
3
Від цих цифр відніміть 10-15% і знову запишіть собі їх у зошит. Отриманий вага буде стартом вашого майбутнього циклу, спрямованого на збільшення мускулатури.
4
З початком циклу додавайте кожну наступну тренування по 0,5-1 кг до ваг основних ваших вправ. Через якийсь період часу, який, швидше за все, буде вимірюватися в місяцях, ви вже не зможете продовжувати збільшувати вагу на тренуваннях. Це означає, що ви досягли межі циклу.
5
Почніть цикл заново. Тепер же середній (робочий) вага при виконанні основних ваших вправ буде істотно більше, а значить, ваша мускулатура зміцнилася і збільшилася. Зміст даної методики полягає саме в тому, що кожен такий наступний цикл буде починатися з великих вагових показників. А в міру цього і мускули ваші будуть збільшуватися в об'ємі, і ви будете ставати сильнішими.
6
Не прагніть починати цикл з великого для вас ваги, цим ви обдурите тільки себе, зайво навантажите, і зробите дану методику малоефективною.
7
Ніколи не додавайте кожне тренування більше ваги, ніж зазначено вище, як би вам легко це не здавалося. Цикл розрахований мінімум на місяць, не квапте себе і свої мускули .
8
Не забувайте записувати свої тренування в зошит і відстежуйте свою динаміку розвитку.