Як навчитися повзати.

Повзання є найважливішим етапом у розвитку дитини, і від того, наскільки правильно він навчиться повзати, залежить його подальший розвиток навику переміщення, а також координації.
Інструкція
1
Вперше діти роблять спроби поповзти протягом першого року свого життя, коли вони тільки-тільки вчаться вставати на коліна. В цей період приділіть особливу увагу своєму чаду - частіше стежте за чистотою підлоги, так як пил має властивість швидко накопичуватися.
2
У той період, коли дитина тільки вчиться повзати і ще не може переміщатися динамічно і довго, хорошим варіантом для нього буде спеціальний килимок для повзання. Купіть його в будь-якому дитячому магазині.
3
На перших етапах повзання дайте дитині свободу в переміщенні. Дозвольте йому повзати в будь-якому напрямку, в якому б йому не схотілося.
4
Коли дитина вже добре може повзати по своєму килимку, приберіть його, щоб він відчув себе ще більш вільним.
5
Учіть дитину повзати в прямому напрямку. Для цього відійдіть від нього на 2-3 метра і заманюючи його якою-небудь яскравою брязкальцем. Кличте малюка по імені і обов'язково посміхайтеся йому. Будьте впевнені - він з великим задоволенням поповзе до вас з подвоєною швидкістю, а швидке повзання грає дуже важливу роль в процесі розвитку дитини.
6
Ставте різні перешкоди на шляху у дитини, такі як, наприклад, лавочки, невеликі ящички і так далі. Дозвольте дитині самостійно перелазити через перешкоди. Продовжуйте залучати його брязкальцем. Посміхайтеся і завжди заохочуйте дитину.
7
Учіть дитину повзати по вузькій прямої лінії, наприклад, по лавочці. Для ускладнення даної вправи поступово збільшуйте нахил лавки, але не в спуск у напрямку від дитини, а в підйом.
8
Займайтеся з дітьми повзанням протягом усього дошкільного періоду росту, грайте з ними в ігри, де застосовується повзання. Це сприяє розслабленню хребта, а також дає рівномірну і не сильне навантаження на руки і ноги дитини.