Як знайти спонсора для спортсмена.

Спорт - справа серйозна, особливо якщо підійти до нього з фінансового боку. Буває, що вельми талановитий і здібний спортсмен залишається непоміченим суспільством, і на тлі того, що йому доводиться десь працювати, щоб заробити собі на прожиток, спортивний потенціал так і залишається невикористаним.
Інструкція
1
Для вирішення фінансового питання як в спортивній, так і в багатьох інших сферах життя, існує спонсорство. Якщо ви талановитий спортсмен, який бажає будувати спортивну кар'єру, жити заради захоплення та захоплюватися заради життя, то першим ділом показуйтесь в суспільстві, розкривайте свій талант на людях, робіть так, щоб про вас знало якомога більше людей. Беріть участь у різних спортивних змаганнях у вашому місті. Намагайтеся також потрапляти на обласні та регіональні змагання. Прикладіть до цього максимум зусиль.
2
Відвідуйте спеціальні сайти, на яких спортсмени шукають своїх спонсорів, реєструйте свій аккаунт і активно розкручуйте його, додаючи різні відомості про ваших спортивних успіхах і досягненнях. Найчастіше поповнюйте своє портфоліо.
3
У тому випадку, якщо ви знайшли для себе потенційного спонсора , грамотно представтесь або зверніться до директора компанії або директора зі зв'язків з громадськістю, якщо такий є в компанії.
4
Звернення складіть з 4-х частин: - обгрунтування. У ньому грамотно складіть резюме, опишіть ваші плани на майбутнє; - переваги. Тут опишіть, які переваги матиме спонсоруюча компанія при роботі саме з вами; - альтернатива. У даному пункті затроньте питання, що стосуються різних бонусів від компанії, таких як, наприклад, грошові бонуси за ті чи інші досягнення, товарні бонуси, оплачувані поїздки і так далі; - можливості. Уявіть кілька ідей, які допоможуть розширити популярність продукції чи торгової марки з використанням особливостей вашої співпраці з компанією.
5
На завершальному етапі уважно вивчіть умови контракту, запропонованого вам спонсорує компанією. В умовах контракту укладені якісь плани компанії, які можуть швидше реалізовуватися від роботи з вами. Виконуйте все для того, щоб ці плани вели до очікуваних результатів.