Як випрямити руки.

Всі люди різні. Виходячи з цього визначення, можна сміливо сказати, що організм і кожен його окремий елемент у всіх людей індивідуальні з тієї чи іншої точки зору. У деяких спостерігається зайвий вигин рук в ліктьовому суглобі.
Інструкція
1
Такий вигин рук в більшості своїй передається спадково, що говорить про особливість будови плечової кістки, зокрема, його нижнього епіфіза. Крім того, від ступеня розтягнутості м'язів також залежать руки , а значить це можна виправити за допомогою упражненій.Встаньте прямо, спину випрямити, а груди злегка витягніть вперед. Упритесь лівим ліктем в край грудей в області сонячного сплетіння так, щоб плечова кістка проходила через ліву половину грудей. Відігніть кисть назад.
2
Долоня правої руки призначте до лівій руці там, де в області кисті традиційно прощупується пульс.
3
Робіть пружинисті натискання на ліву руку так, щоб ви відчували розтягнення ліктьового сухожилля. Проробіть 25-30 таких рухів і затримайтеся на останньому натисканні. Утримуйте ліву руку в тому положенні 10 секунд.
4
Повільно розслабте руки і струсіть їх. Тепер виконайте те ж саме для правої руки .
5
Встаньте прямо, розслабте плечі. Лівою рукою тягніться в сторону в напрямку, паралельному підлозі, одночасно при цьому пальці тягніть на себе. Тягніть руку протягом 8-10 секунд, після чого повільно розслабте її.
6
Струсніть руку і виконайте вправу іншою рукою, після чого також струсіть і її.
7
висите на турніку розслаблено і нерухомо секунд по 15 кожен ранок і вечір, а також після будь-яких навантажень, будь то силові вправи або фізична праця. Висите на перекладині, обхопивши її руками на відстані ширини плечей.
8
Візьміть гирі в обидві руки , встаньте прямо і утримуйте їх в опущених руках так довго, наскільки це можливо для вас. Відпочиньте пару хвилин і виконайте цю вправу ще 2-3 рази.
9
Регулярно проробляйте ці нескладні вправи і пам'ятайте, що розтягування - процес нешвидкий, він вимагає терпіння і досить довгого часу для досягнення помітних результатів.