Як оформити інтерв'ю.

За своєю суттю, інтерв'ю є послідовність запитань і відповідей. Найчастіше інтерв'ю є діалогом між журналістом, що задає питання і респондентом - людиною, що дає інформацію або іншими словами, відповідає на запитання.
Інструкція
1
Оформляйте інтерв'ю за принципом шрифтовою або колірної прив'язки. Це значить, що всі питання журналіста або напишіть відмінним від відповідей шрифтом, або виділіть їх відмінним від відповідей кольором.
2
Чи не застосовуйте обидва розпізнавальних принципу одночасно, особливо якщо в інтерв'ю бере участь дві людини, тобто один запитувач і один відповідальний.
3
У разі якщо учасників інтерв'ю більше двох осіб відповідальних, прив'яжіть до них інші кольори тексту, якщо ви використовуєте колірну розмітку та інші шрифти - якщо шрифтову. Тут теж не поєднуйте обидва типи поділу реплік.
4
Якщо інтерв'ю представляє собою невелику прес-конференцію, то тут зробіть наступне: застосуйте шрифтовое поділ реплік-запитань для запитувачів, а квітами розділіть репліки-відповіді відповідальних.
5
На початку інтерв'ю завжди пишіть короткий авторське вступ (анонс) для того, щоб «розігріти» читача і підвести його до того, яка тема буде розкриватися в даному інтерв'ю .
6
Урізноманітніть інтерв'ю всілякими портретними описами відповідального учасника. Приміром, дуже добре підійдуть вставки типу «весело посміхнувся», «насупивши брови, квапливо поправив і без того рівно висить краватка» і їм подібні. Оживляє нудний текст будь-якими поміченими тонкощами.
7
В кінці інтерв'ю також зробіть коротку авторську замітку, але вже в якості такого собі виведення. При написанні заключній замітки дотримуйтеся об'єктивної позиції. Якщо в інтерв'ю були спростовані або підтверджені ті чи інші дані, факти чи новини, в авторському укладенні їх обов'язково відзначте.
8
При оформленні інтерв'ю для виділення запитань використовуйте жирний шрифт трохи більшого розміру, ніж для відповідей, шрифт тексту яких залиште звичайним. Текст анонсу і укладення зробіть таким же шрифтом, що і відповіді респондента - це створить певний стиль вашого оформлення.