Як змінити все на краще.

Як би добре не складалися обставини, людина все одно не буде задоволений, завжди хочеться змінити ситуацію. Саме це бажання змушує нас боротися і жити, але, на жаль, далеко не завжди ви бачите засоби та шляхи до досягнення бажаної мети.
Інструкція
1
Не робіть зміна самоціллю. Головне для вас - внутрішній мир і гармонія. Тому попередньо відмовитися від того, що відбувається. У вас не повинно бути ні задоволення, ні обурення у зв'язку з поточним станом речей. Не ставте себе в залежність від успіху змін: у разі невдачі вам все одно має бути добре і приємно.
2
Не завжди невдоволення справами пов'язано з необхідністю зовнішньої перебудови. Перегляньте своє ставлення до ситуації: цілком імовірно, що змінити потрібно саме свою думку, а не весь світ. Оцініть всі переваги свого нинішнього положення, всі недоліки можливих змін. Якщо нововведення обійдуться вам дорожче, ніж життя в звичайному руслі, відмовтеся від них і прийміть свою нинішню життя як ідеал. Через деякий час ви помітите, що негативні сторони компенсуються з лишком, а бажані зміни приходять самі, без вашого зусилля.
3
Якщо положення критично і не може залишатися колишнім, переходите до активних дій. Але не прагніть змінити відразу все. Виберіть один напрямок. Перевагу віддавайте, виходячи з доцільності бажання. Наприклад, що вам зараз потрібніше: новий автомобіль для ділових поїздок або музичний центр? Менш важливі зміни додавайте в інший список, яким займетеся пізніше.
4
Міняйте навколишній світ поступово. Вносьте виправлення по черзі, спочатку в порядку експерименту - щоб побачити реакцію оточуючих і взагалі результат - а потім поступово укорінюють зміна, як само собою зрозуміле і колишнє спочатку.
Зверніть увагу
"Як змінити життя на краще?" - Це питання хвилює дуже багатьох людей. Спробуємо на нього відповісти У статті Стіва Павичі сила моменту «зараз», говоритися про те, що життя являє собою процес і, що для того, щоб повністю насолоджуватися життям у всіх її проявах, необхідно завжди «бути присутнім», усвідомлювати життя й радіти йому кожен момент.
Корисна порада
"Щоб змінити світ, просто почніть діяти. Це означає взяти на себе відповідальність за події навколо, навіть коли цього ніхто від вас не вимагає і навіть якщо вам здається, що ніхто цього не помітить ". "Вам не побудувати кар'єри, якщо ви зарекомендуєте людиною, яка завжди знаходить виправдання власним бездіяльності". Джон Іццо в книзі "Як змінити світ на краще: Виховання особистої відповідальності за все, що відбувається навколо".