Як писати закресленими буквами. Як написати закреслене слово.

Закреслювання часто застосовується до фрагмента тексту в повідомленні блогу чи сайту, що приймається як авторські «думки вголос». Як правило, в такому тексті записується більш груба або викривлена формулювання основної думки тексту. Для оформлення такого тексту використовуються спеціальні HTML-теги.
Інструкція
1
Переконайтеся, що сайт або блог підтримує режим HTML-редагування і налаштований на нього в даний момент. Якщо повідомлення вводяться в режимі візуального редактора, переключіться, інакше теґи не перетворюються.
2
Найпростіші теги для оформлення закреслення виглядають таким чином: Закреслений текст . Замість слів прикладу вставте власну фразу, яку хочете закреслити. Перевірте стан тегів в режимі попереднього перегляду.
3
Щоб закреслений текст відрізнявся від основного меншим розміром, змініть теги. Новий варіант такий: Закреслений текст . Замість тегів можете використовувати такі: . Одиниця означає кількість пікселів, на яке зменшиться закреслений текст.
4
Змінити колір закресленого тексту допомагає такий код: ТЕКСТ . Замість слова "gray" можете поставити англійська назва або HTML-код будь-якого іншого кольору, який вам подобається. При вставці коду, зображеного тут, текст буде сірим.
5
Змінити колір для тексту можна окремо від підкреслення. Іншими словами, текст може залишатися сірим, а підкреслення червоним, як, наприклад, в цих тегах: Ваш текст . Замінивши слова "red" і "gray" на інші назви або коди згідно з кольоровим оформленням блогу і цілями повідомлення, ви можете добитися інших поєднань.