Як скласти програму тренувань. Як провести психологічні тренінги в колективі.

Зібравшись з духом і вирішивши почати посилені тренування, людина стикається з деякими проблемами. Одна з них - складання програми тренування, при якій тіло буде відчувати оптимальні навантаження без перевтоми. Звичайно, деякі люди не потребують складанні програми. Вони просто інтуїтивно роблять потрібні вправи і все. Але це - швидше виняток з правил. Для складання ідеального комплексу вправ потрібно визначитися з деякими конкретними цілями.
Інструкція
1
Визначтеся з тим, що ви чекаєте від тренувань, і чого ви хочете добитися. Причин, які штовхають людину на заняття в спортзалі багато: бажання набрати м'язову масу, стати сильніше, скинути зайві кілограми - тому без мети краще не починати.
2
Подумайте про те, які групи м'язів вам потрібно натренувати. Визначивши цільові м'язи, ви зможете вибрати і відповідні вправи. В іншому випадку ви будете намагатися навантажити все тіло, то може привести до серйозних наслідків.
3
Розрахуйте графік тренувань, в які дні ви маєте можливість займатися, а в які - ні. І не ходите на тренування, якщо ви дуже втомилися після роботи. Не перепрацьовувати м'язи, які потребують відпочинку, а краще дайте їм те, що вони просять, провівши вечір вдома.
4
Вибір часу для тренувань - це теж непроста задача. Ранкові заняття можуть втомити вас, а на роботі ви будете себе неважливо відчувати протягом всього дня. Займаючись ввечері, можна також втомитися. І не кожен раз ви зможете відновитися до ранку. Тим більше, якщо ви займаєтеся рідко, але «влучно». Вибирайте час тренувань, виходячи з можливості. І пам'ятайте, що тренування не обов'язково повинні проходити кожного разу в один і той же час.
5
Що стосується тривалості тренувань, то для кожного вона індивідуальна. Якщо ходити в спортзал по 5 раз на тижні, то півгодинної тренування буде цілком достатньо. Години і 15 хвилин буде достатньо для тренувань, якщо ви збираєтеся відвідувати спортзал по 3 рази на тижні.
6
Далі потрібно вибрати відповідне кількість вправ, заснованих на цільові групи м'язів. Після цього ви повинні відзначити для себе м'язи, які представляють для вас особливу важливість. Вправам, відповідним «обраним» групам м'язів варто приділяти більше уваги і часу.
7
І останнє - вам залишилося лише розподілити вправи по черговості, починаючи з цільових та розрахувати кількість сетів і повторень всередині рамок одного тренування.
Корисна порада
І не потрібно поспішати в складанні вправ для тренінгу - можна не тільки людей насмішити, а й собі нашкодити.