Як написати текст на фото. Як написати коментар до фото.

Припустимо, вам знадобилося написати текст на який-небудь фотографії (зображенні, малюнку). Програма Фотошоп дозволяє створювати будь-які написи на фотографіях, а також коригувати нанесений на фотографію текст : вибрати гарний шрифт і колір для нього, підібрати відповідний розмір, режим і натиск шрифту, а також зробити спотворення текст а чи застосувати потрібний спецефект.
Інструкція
1
Перш ніж приступити до написання текст а на фотографії, ознайомтеся з тим, як завантажити шрифти в Фотошоп. При цьому потрібно враховувати, що в програмі Фотошоп відображаються тільки ті шрифти, які сумісні з ОС (операційною системою) на вашому комп'ютері і з самою версією програми. Скачайте архів з шрифтами в архівну папку, яку можна попередньо створити на комп'ютері.
2
Вийміть вміст архіву. Для цього клікніть правою кнопкою миші по папці з архівом шрифтів і в меню виберіть пункт «Встановити». Інший варіант: відкрийте папку з шрифтами і виберіть у ній пункт «Встановити».
3
Потім запустіть Фотошоп. Вибрані шрифти, які сумісні з операційною системою комп'ютера і вашою версією програми Фотошоп, відобразяться в пункті «Вибір шрифту» у верхній панелі інструменту «Текст».
4
Відкрийте фото або зображення, на який будете наносити текст овий шар.
5
Щоб ввести напис, потрібно активувати інструмент «Текст» (Type Tool), який знаходиться на панелі інструментів (інший варіант - гаряча клавіша Т). Підведіть курсор до значка інструмента «Текст» і виберіть позицію написання. В даному випадку буде використаний інструмент «Горизонтальний текст ».
6
Вводити текст можна одним із двох способів: - натиснути лівою кнопкою миші на зображення в тому місці, де потрібно зробити напис і надрукувати текст ; - поставити курсор на вільне місце фото і написати текст .
7
Якщо ви вводите текст не в рамці, то він опиняється однієї довгої рядком. Щоб перейти на наступний рядок, потрібно натиснути клавішу Enter. Якщо ж ви пишете напис в рамці, то по досягненні краю рамки текст переноситься на наступний рядок автоматично. Якщо ви не бачите частина текст а, це не означає, що він пропав. Просто розтягніть рамку і побачите текст цілком.
8
Попередньо виділивши текст мишкою, ви можете поекспериментувати з шрифтом, його розміром і кольором та іншими параметрами текст а. Всі ці параметри можна вибрати в панелі інструментів «Текст», яка знаходиться у верхній частині екрана.
9
Зайдіть в пункт вибору шрифту і в меню виберіть шрифт для текст а.
10
Оберіть також відповідний розмір шрифту.
11
Встановіть колір шрифту. Для зміни кольору клікніть мишкою віконце в тій же панелі інструменту і в з'явилася палітрі виберіть потрібний вам колір.
12
Також ви можете змінити вибір режиму/натиску шрифту.
13
Крім того, можна викривити (деформувати) текст за допомогою інструменту деформації.
14
Виберіть цей інструмент і в віконці встановіть потрібний стиль спотворення текст а. Наприклад, «Прапором» або «Хвиля».
15
У тому ж вікні відрегулюйте параметри деформації текст а: наприклад, вигин, спотворення по горизонталі або вертикалі.
16
Щоб спотворити текст ще більше, можна вдобавок застосувати команди: «Редагування» (Edit) -> «Вільне трансформування» (Free Transform). Інший спосіб - комбінація клавіш Cntr + T.
17
Перемістити або зрушити створену напис на фото ви можете за допомогою інструмента "Переміщення" на панелі інструментів.
18
Напис на фото готова.