Як малювати розмальовку.

Зробити розмальовку для дитини самостійно - цілком реально. Якщо ви володієте мінімальними навичками малювання і знайомі з графічним редакторами, ви зможете акуратно змалювати контури ваших начерків, і роздрукувати їх для розфарбовування.
Вам знадобиться
  • Олівцевий начерк
  • Комп'ютер
  • Сканер (або цифровий фотоапарат)
  • Графічний редактор Corel Drow
  • Принтер (бажано лазерний).
Інструкція
1
Зробіть начерк малюнка для майбутньої розмальовки. Відскануйте малюнок з дозволом 300 dpi.
2
Відкрийте графічний редактор CorelDrow. Створіть новий файл. Помістіть скан вашого начерку в новий файл через меню «File» - «Import», або через кнопку "Import" на верхній панелі програми. Масштабуйте скан за допомогою інструменту «Select» (Вибір), тримаючи натиснутою ліву кнопку миші. Пам'ятайте, що картинка буде змінювати свої розміри пропорційно, якщо зменшувати її, тримаючи клавішу «Shift».
3
Помістіть скан в центрі листа за допомогою клавіші «P». Зробіть його напівпрозорим, щоб його було зручніше описувати. Вам потрібно інструмент «Transparency» (Прозорість).
4
Виставте в панелі налаштувань інструменту режим «Uniform» (Однорідний).
5
Заблокуйте малюнок, щоб не зрушити його під час змалювання. Клацніть по виділеному малюнку правою кнопкою миші і виберіть «Lock object» (Заблокувати об'єкт).
6
Виберіть інструмент «Polyline» (Ламана лінія).
7
Клацніть інструментом в будь-якій точці малюнка лівою клавішею миші один раз. Від курсора потягнеться лінія. Наступна точка, в якій ви клацнете вдруге, стане ще однією точкою прив'язки ламаної лінії до малюнка. Подвійний клік мишки завершить рисуемую лінію. Нехай для початку вона буде невеликою і нескладною. Лінія не виглядає плавною, але це легко виправити.
8
Виділіть проведену вами ламану лінію інструментом «Select» (Вибір). Далі вам знадобиться інструмент «Shape» (Фігура). Щоб переключиться на нього, натисніть клавішу «F10». Обведіть лінію рамкою, утвореної цим інструментом, при цьому утримуючи ліву кнопку миші. Після виділення лінії інструментом «Shape» виберіть на верхній панелі режим «Convent to curve» (Перетворити в криву). Ця ж установка доступна при натисканні на лінії правою клавішею миші.
9
Щоб надати ламаним лініям плавну форму, продовжуйте використовувати інструмент «Shape». Поставте курсор інструмента на середину однієї з ламаних ліній, затисніть ліву кнопку миші і потягніть у ту сторону, в яку лінія повинна бути зігнута. Рухайте її, поки вона не ляже поверх лінії на ескізі. Криві можна редагувати за допомогою того ж інструменту, клацнувши лівою клавішею миші в одній з точок зламу лінії. Тоді в цих точках з'являться стрілки, рухаючи які, ви можете змінити форму лінії.
10
Обведіть таким чином весь малюнок. Користуйтеся також автофігурами - наприклад, колами. Їх можна масштабувати за допомогою інструменту «Select». Як тільки змалювання буде завершена, приберіть попередній ескіз. Клацніть на ньому правою клавішею миші та виберіть «Unlock object» (Розблокувати об'єкт). Виділіть ескіз інструментом «Select» і натисніть клавішу «Delete».
11
Виділіть одну з ліній інструментом «Select» і натисніть клавішу «F12». З'явиться діалогове вікно, відповідає за параметри налаштування лінії. Можете для початку виставити такі ж налаштування, як в прикладі. Поекспериментуйте з різними параметрами товщини лінії і кута її нахилу.
12
Відкоректуйте таким чином весь контур. Можете додати до оформлення розмальовки автофигуру - наприклад, укласти малюнок у коло. Закінчений контур виведіть на друк за допомогою меню «File» - «Print». Подальшу роботу над вийшла розфарбуванням надайте дітям.