Як збільшити потужність ноутбука.

Ноутбук, як і будь-який комп'ютер, може бути підданий апгрейду - встановленні більш потужних комплектуючих, що впливають на продуктивність ноутбука . Є деякі способи збільшення потужності ноутбука .
Інструкція
1
Великий вплив на потужність ноутбука надає величина його оперативної пам'яті - встановіть в нього більший обсяг ОЗУ. Для цього уважно вивчіть інструкцію і з'ясуйте максимально можливий розмір оперативної пам'яті. Після чого придбайте відповідну деталь і встановіть її в ноутбук. Зверніть увагу, що в деяких ноутбука х слот для розширення оперативної пам'яті оформлений як окремий відсік з власної кришкою, а в деяких такого відсіку немає, і для цієї операції вам доведеться розібрати його майже повністю.
2
Крім оперативної пам'яті продуктивність ноутбука залежить від його відеокарти. Відеокарта може бути вбудованою або дискретної (окремої). Вбудована відеокарта змінити неможливо. А дискретну відеокарту можна замінити на більш потужну. З'ясуйте, яка відеокарта встановлена у вашому ноутбуці, потім придбайте і встановіть більш потужну. Роз'єм нової відеокарти повинен бути точно таким же, як і у старої. Для заміни відеокарти вам знадобиться розібрати весь ноутбук.
3
Збільшити потужність ноутбука також можна за допомогою установки нього нового жорсткого диска більшого об'єму. З'ясуйте розмір жорсткого диска, а також обсяг його пам'яті і придбайте новий жорсткий диск з тим же розміром, але великим обсягом і більшою швидкістю. Установка жорсткого диска також супроводжується повним розбиранням ноутбука .
Корисна порада
Перед тим як розбирати ноутбук з метою його апгрейда, уважно вивчіть його інструкцію, а також почитайте спеціалізовані форуми. Дізнайтеся, які деталі можуть викликати конфлікт. Купуйте тільки рекомендовані виробником комплектующіе.Еслі ваш ноутбук знаходиться на гарантії, його апгрейд слід довірити співробітникам спеціалізованих сервісних центрів. В іншому випадку ви втратите гарантії на пристрій.