Як довести що товар б/у.

Щодня люди укладають договір купівлі-продажу, набуваючи будь-що в магазинах. Відносини продавця і покупця в Російській Федерації контролюються законом «Про захист прав споживачів». Але лише одиниці з тих, хто придбав неякісний товар , відправляються в магазин пред'являти претензії. Найчастіше куплений неякісний товар відправляється у відро для сміття.
Інструкція
1
У Російському законодавстві є стаття 18, в якій перераховуються права споживача при виявленні будь-яких недоліків в придбаному товар е. Недоліки можуть бути самі різні: несправність або закінчення терміну придатності. Бувають випадки, коли виявляється, що товар , продаваний в магазині, вже був у вжитку. Щоб довести магазину, що куплений товар був у вжитку, ви повинні зробити наступне: 1. Пред'явіть свої вимоги продавцю, підприємцю або імпортеру.Ви, як споживач, маєте повне право вимагати заміни або повернення коштів за товар , що був у вжитку. Також від магазину варто зажадати відшкодування всіх збитків, пов'язаних з купівлею товар а неналежної якості; 2. Вимагайте проведення експертізи.Для встановлення стану товар а необхідно провести експертизу. Причому проводити її повинна зацікавлена сторона спору, тобто магазин або виробник, які всі витрати також повинні взяти на себе. Для проведення експертизи законом передбачені терміни, які вказані в статтях 20, 21 і 22 згаданого вище закону; Якщо експертами буде доведено, що товар був у вжитку до здійснення покупки, то магазин задовольнить ваші вимоги.
2
Згідно зі статтею 18 закону «Про права споживачів», ви (покупець) маєте право бути присутніми при проведенні експертизи і оскаржити її результати в разі незгоди з нею. Пам'ятайте, що відсутність чека не є причиною, щоб не пред'являти претензії магазину або постачальнику, достатньо привести і декількох свідків.
3
Купуючи в магазині товар и, будьте гранично пильні. Пам'ятайте, що продавець повинен вас заздалегідь попередити, якщо товар має якісь недоліки, у тому числі, якщо він був у вжитку. Таке сповіщення має бути не лише усним, а й письмово підтвердженим. Продавець повинен вказати всі недоліки товар а (якщо такі є) на ярлику продаваного товар а чи ж на товар ном чеку.