Як відкрити магазин косметики та парфумерії. Як назвати магазин одягу та косметики.

Жінкам дуже важливо добре виглядати. Парфумерно-косметичні товари так само популярні, як одяг і їжа. Тому цей вид діяльності приваблює багатьох бізнесменів. Магазин косметики і парфумерії може принести достатньо високий дохід його власнику, особливо якщо відразу зробити ставку на розширення в торговельну мережу.
Інструкція
1
Перше, що потрібно зробити - це налагодити зв'язки з дистриб'юторами парфумерії і косметики. Бо саме вони мають ексклюзивні права продажу на території Росії, а також авторізовиваться торгові точки, проводять рекламні та маркетингові заходи, постачають товар.
2
Процес вибору продукції для магазину парфумерії і косметики неважкий. Це пояснюється існуванням світових лідерів, таких як Guerlain, Lancome, Christian Dior і інших. Продукція цих компаній продається практично у всіх країнах світу і скрізь добре розходиться. Однак, складність роботи з відомими виробниками косметики і парфумерії полягає в тому, що їх важко дістати. Ваш магазин повинен відповідати певним вимогам, який пред'являє постачальник.
3
Головною вимогою до магазину є його місце розташування. Віддайте перевагу приміщенню, яке розташоване в торговому центрі або з окремим входом на першому поверсі будівлі. Бажано, щоб поруч була хороша транспортна розв'язка. Рішення про вибір торгової площі необхідно буде приймати разом з дистриб'юторами.
4
В магазині парфумерії і косметики обов'язково має бути багато світла. Полиці, на яких розташовується товар, придбайте зі скла. На стінах необхідно розмістити плакати з рекламними компаніями відомих виробників. Весь товар завжди повинен бути чітко видно і розташований в строгому порядку, щоб для кожної марки призначалося своє місце.
5
Продавці магазину косметики і парфумерії повинні бути відмінними професіоналами. Щоб забезпечити себе хорошими працівниками проводите навчання базовим прийомам і тренінги з конкретним маркам. Також важливо виявити спеціалізацію людини, так як не завжди у одного працівника виходить добре продавати і косметику, і парфумерію. Дуже часто в навчанні персоналу беруть участь дистриб'ютори, які організовують свої семінари по різних марках продукції.
6
Одним з найефективніших методів реклами для магазину парфумерії і косметики є розміщення плакатів на вуличних щитах. Однак враховуйте, що це дасть хороший результат лише за умови широкого охоплення.
7
Щоб залучити клієнтів можна використовувати різні маркетингові системи. Наприклад, при покупці якогось товару вручайте подарунки або введіть накопичувальну систему знижок. Але щоб проводити такі акції, необхідно зацікавити продавців в залученні покупців і збільшенні товарообігу. Одним із способів підвищити продуктивність працівників, може бути використання преміальної системи при оплаті праці.
8
Не варто зупинятися тільки на одному магазині, так як парфюмерно-косметичний ринок ще не повністю охоплений. Не бійтеся труднощів, збільшуйте асортимент, поставляйте нову продукцію, розширюйте територію охоплення, в кінцевому рахунку, все це окупиться.