Як вирощувати страусів.

Африканський чорний страус - це один з найбільш пристосованих видів птахів для вирощування в країнах з холодним кліматом. Він добре переносить температуру до мінус 25 градусів за Цельсієм. Страуси цього виду добре живуть у неволі. Саме завдяки невибагливості такої птиці її можна розводити для комерційних цілей.
Інструкція
1
Приміщення для страусів має бути високим, просторим, теплим, світлим і з хорошою вентиляцією. Якщо птах протягом тривало періоду часу залишається без руху, вона починає жирувати, а потім лягає на підлогу. Так як у страусів дуже високий кров'яний тиск, через два дні серце птахи не зможе підтримувати його на рівні необхідному, щоб птах змогла встати, і її доведеться забити.
2
Крім приміщення страусів також необхідна велика територія для вигулу. Вигульна майданчик призначена для перебування птахів на відкритому повітрі. Довжина у майданчика повинна бути не менше ста метрів, площа - не менше ніж 250 квадратних метрів, а висота огорожі - не менш 1,8 метра. Верхня частина вольєра повинна бути зроблена з добре відомого і міцного матеріалу. Загони повинні відокремлюватися проходами шириною близько двох метрів. Це виключить контакт між самцями і забезпечить безпеку людей. Оскільки страуси люблять ходити вздовж паркану, їх кути повинні бути закругленими. Ні в якому разі не робіть огорожу з колючого дроту.
3
Щоб захистити птахів від поганих погодних умов, побудуйте на території загону навіс або забезпечте їм вільний доступ до приміщення для стійлового утримання.
4
Страус їсть дуже мало, за добу доросла птиця вживає близько п'яти кілограм корму, і це разом з грубими кормами, як сіно, трава. Їжа повинна бути збалансована за основними поживними речовинами: вуглеводи, білки, жири. У раціоні птиці повинні бути присутніми: бобові, зерно, трава, яблука, морква і мінеральні речовини, які містяться в шкаралупі яєць, ракушняку.
5
Процес вирощування страусів ділиться на 2 періоди: до і після трьох місяців. Страусенят містять групами різного віку. Пташенята до трьох місяців примхливі, дуже вимогливі до їжі і умов утримання. Пташенят не слід випускати на майданчик, якщо недавно пройшов дощ або на траві є роса, так як вони можуть намочити животики і захворіти. Однак дорослі особини Не проти купуватися в озері чи ставку.
6
Коли пташеняті виповнюється три місяці, його переміщають під навіс. Приміщення може бути легким і не опалюватися, так як птах може перенести навіть слабкий мороз. Молодих страусів необхідно регулярно змушувати рухатися, щоб їхні кінцівки були добре розвинені.
7
Існує три способи розведення страусів , які залежать від чисельності птахів. До першого способу відноситься розведення по парам, в цьому випадку площа для вигулу повинна бути більш великої (на одну пару повинно бути близько 1000 квадратних метрів). Якщо ви збираєтеся розводити страусів тріадами, тоді на одного самця повинно бути дві самки. При груповому методі розведення, птахів містять в групи по 15 особин, на одного самця чотири самки.