Як проколоти брову в домашніх умовах.

Пірсинг являє собою проколювання будь-яких частин тіла пірсами або сережками з хірургічної сталі. Сам пірсинг прийшов до нас з давніх часів, носіння різних, часом навіть найнесподіваніших прикрас, мало певне значення. Одним з найбільш популярних проколів тіла серед великої кількості молоді є пірсинг брови. Однак, процедура проколювання брови трохи болюча через товщину шкіри і вимагає акуратності і обережності у виконанні, тому, як близько розташовані очні нерви.
Вам знадобиться
  • - Серьга або штанга
  • - Голка (катетер)
  • - Перекис водню
  • - Спирт
  • - Вата
  • - Розчин мирамистина
Інструкція
1
Як правило, прокол брови робиться в першій її чверті, ближче до зовнішнього краю ока. Досить небезпечно робити прокол в центрі або недалеко від перенісся. Існує кілька способів проколювання брови: вертикальний, горизонтальний, під кутом. Можна зробити кілька проколів. Найчастіше відбувається вертикальний прокол або трохи під кутом. Можете взяти в якості прикраси вигнуті штанги або кільця. Щоб зменшити ризик травматизації місця проколу, прикраса візьміть мінімальної товщини і довжини.
2
Продезінфікуйте штангу (сережку) в невеликої ємності зі спиртом. Вимийте ретельно руки, а потім обробіть їх спиртом. Після цього, змоченою у спирті ваткою протріть голку і місце проколу.
3
Потім визначте місце проколу: Прихоплюйте трохи шкіри і промацувати її, щоб не зачепити кровоносні судини. Після цього, знайдений ділянку шкіри не сильно відтягніть і швидко проколіть.
4
Не виймаючи катетер з брови, просуньте в нього штангу і витягніть її. Тепер акуратно вийміть катетер так, щоб штанга залишилася на місці.
5
Обробіть місце проколу розчином мірамістину. Загоєння пірсингу брови залежить тільки від індивідуальних особливостей організму, а також ретельності догляду за ділянкою проколу. Як правило, на це може піти від 2 до 8 тижнів.
6
Після досконалої процедури, обов'язково промивайте місце проколу розчином мірамістину, по два рази на день. Також, будьте обережні з одягом, косметикою, головними уборами - можливі запалення, алергічні реакції і набряки. Слідкуйте, щоб волосся, навіть випадково не потрапили в пірсинг. Бережіть місце проколу від різних травм, досить часто пірсингу брови загрожує потрапляння інфекції. Не торкайтеся до місця проколу брудними руками і, у жодному разі, не крутите штангу (сережку). Вдруге проколювати брову можна лише після повного загоєння даного проколу.