Як зробити прикраса з повітряних куль.

Повітряні кулі дуже добре прикрашають будь-яке приміщення при проведенні святкових заходів, наприклад, весільних урочистостей. Зрозуміло, можна просто надути кулі, розмістивши їх по стінах. Але набагато більш цікавим рішенням буде оформлення справжнього букета з куль .
Вам знадобиться
  • Повітряні кулі (12 штук); мотузка; ручний насос; фіксатори у вигляді сердечок; картон; лінійка; канцелярський ніж; ножиці; фломастер; олівець
Інструкція
1
З листа щільного картону виготовте шаблон, вирізавши в ньому круглий отвір діаметром 250 мм. Шаблон необхідний для того, щоб всі кулі були однакового розміру.
2
За допомогою ручного насоса надійти повітряна куля, поки не зав'язуючи його. Вставте куля в вирізаний шаблон. Якщо він не проходить у вирізаний отвір, випустіть трохи повітря, якщо ж куля малуватий, збільште розмір кулі, піддувши його.
3
Візьміть кулю в руки, щоб з нього не виходило повітря. Відтягніть хвостик і закрутіть його, обертаючи навколо себе. Надіньте на хвостик петлю фіксатора з сердечком. При цьому петля повинна розташовуватися посередині перекрученого хвостика.
4
Пальцями відтягніть передню частину хвостика кульки і посуньте сердечко до хвостика, проштовхнувши його вперед якнайдалі. Хвостик повинен зайти в проріз сердечка на півсантиметра. Тепер куля зав'язаний, причому зроблено це без вузла. При відсутності спеціальних фіксаторів ви можете зав'язати куля звичайним способом - за допомогою нитки. Але в цьому випадку вам доведеться прив'язати до хвостиком кулі саморобні колечка, які можна виконати з мідного дроту.
5
Подібним чином підготуйте 12 кульок, необхідних для складання букета. Залишиться з'єднати кулі певним чином.
6
Візьміть шматок мотузки довжиною два метри, всуньте мотузку в петлю, розташовану ближче до кулі. Послідовно надіньте на мотузку всі інші заздалегідь підготовлені кулі. Обидва кінці мотузки візьміть у руки і зав'яжіть їх звичайним вузлом. Тепер затягніть вузол, при цьому кульки притягнуться один до іншого, утворивши розкішний букет округлої форми.
7
Поекспериментуйте з колірними рішеннями. Ваш святковий букет з куль не обов'язково повинен бути одноколірним. Якщо ви використовуєте кулі кількох кольорів, розташувавши їх на мотузці в певній послідовності, то букет вийде ще більш шикарним. Тут важливо не перестаратися - трьох кольорів буде цілком достатньо.