Як підлити фундамент. Як підлити під будинок фундамент.

Облаштування присадибної ділянки часто супроводжується зведенням нових житлових приміщень і господарських прибудов до існуючих будівель. Причому прилаштувати будівля буває іноді набагато складніше, ніж звести нову у відокремленому місці. Складнощі починаються з продовження фундаменту від існуючого будови під прибудову. Як же правильно підлити фундамент під прибудову?
Вам знадобиться
  • - бетонна суміш;
  • - дошки для опалубки;
  • - арматура перетином 10-12 мм.
  • - будівельний інвентар для монтажу опалубки і затоки бетонної суміші;
  • - перфоратор;
  • - молот.
Інструкція
1
Підготуйте ділянку фундаменту існуючої споруди. Для цього видаліть облицювання на тій частині фундаменту , де ви плануєте стик з новою спорудою.
2
Змонтуйте опалубку майбутнього фундаменту вашої будівлі. Опалубка монтується за допомогою кріплення дощатих щитів у попередньо виритому стрічковому котловані.
3
Перфоратором висвердлите отвори в ділянці фундаменту існуючої споруди в місці стику нового фундаменту . Діаметр отворів повинен бути трохи менше діаметра арматури для скріплення двох фундаментів.
4
Підготуйте арматуру зчеплення конструкцій двох фундаментів. Довжину арматури підбирайте індивідуально виходячи з розмірів цих конструкцій. Вбийте арматуру в фундамент існуючої конструкції на довжину висвердлених отворів за допомогою молота. При необхідності, додатково зміцните арматуру за допомогою цементного розчину.
5
Залийте фундамент бетонною сумішшю. Заливати фундамент слід шарами, щоб уникнути виникнення «повітряних мішків», за допомогою лома періодично в процесі заливки протикайте бетонну суміш. Це допоможе і ущільнити її і позбутися «повітряних мішків». У міру висихання бетонної змести звіряйте висоту фундаменту і при необхідності робіть корекцію форми і висоти.
Зверніть увагу
Щоб уникнути утворення тріщин і деформацій при висвердлюванні отворів під арматуру включайте перфоратор на знижену швидкість і намагайтеся свердлити плавними додатками зусиль, уникаючи різких навантажень на поверхню свердління.
Корисна порада
Для більш щільного та надійного закріплення арматури у фундаменті існуючої споруди заточите забивається край арматури.