Як зшити плаття для бальних танців. tamara guipure lace шиємо для бальних.

Якщо ви зібралися на бал, не поспішайте замовляти або позичати плаття . Зшити його власноруч - куди більше честі. До того ж ви отримаєте додаткове задоволення від творчої самореалізації та можливості здійснити будь кравецькі фантазії, народжуючи їх прямо на ходу.
Вам знадобиться
  • Швейна машинка, викрійка, основна тканина, допоміжна тканину (підкладкова, клейова) - опціонально, ножиці, голки, булавки, нитки, елементи обробки (тасьма, мережива, намистини і пр.), Застібки, праска
Інструкція
1
Насамперед розберіться з фасоном. Якщо мова йде про сучасних бальних танцях, то свобода вибору у вас досить широка, але якщо ви зібралися на історичний або театралізований бал (наприклад, вампірську вечірку), то ваш костюм повинен відповідати вельми своєрідним умовам. Уважно вивчіть дрес-код балу (часто там бувають посилання на зображення необхідного сукні), при необхідності поройтесь в довідниках по моді відповідної епохи і на тематичних форумах.
2
З'ясувавши собі загальний стиль сукні, займіться схемою крою. Майстри, досвідчені в швейному справі і особливо в шиття костюмів окремо взятій епохи, можуть побудувати індивідуальну викрійку однією лівою на шматку старих шпалер, але якщо ви не настільки круті, спробуйте пошукати готову викрійку. В інтернет-магазинах низки великих модних фірм, наприклад Burda або Simplisity, можна купити викрійки будь-якого ступеня історичності (в розділі «Карнавальні костюми»). А силуети епохи ампір, наприклад, до цих пір популярні і попадаються в сучасних журналах. Не кажучи вже про власне сучасних вечірніх сукнях або фентезійних нарядах, які не обов'язково шити по строго певному фасону.
3
Визначтеся з колірною гамою майбутньої сукні, а також з видом тканини. Тут все залежить здебільшого від вашого особистого смаку, але якщо ви робите реконструкцію або стилізацію будь-якої історичної епохи, ви будете обмежені деякими умовностями. Скажімо, ампірні сукні шиють зі світлих легких тканин, а сукні епохи ренесансу, навпаки, щільні, густо-темних кольорів.
4
Продумайте обробку майбутньої сукні, а також аксесуари, взуття, зачіску. Ваш ансамбль повинен бути гармонійним і закінченим. Подумайте, що з елементів майбутнього ансамблю у вас вже є або може бути взято напрокат. При обмірковуванні костюма логічно відштовхуватися від наявних ресурсів. Не забудьте купити нитки в тон, гудзики/блискавки та інші функціональні дрібниці.
5
Якщо ви користуєтеся готової викрійкою, уважно вивчіть інструкцію до неї і слідуйте їй.
6
Викроїте потрібні деталі з основної тканини, а також, при необхідності, деталі підкладки/проклейки.
7
Починайте шити з основних частин сукні - ліфа і спідниці. Якщо відчуваєте себе невпевнено - візьміться спершу за прості і обширні деталі начебто спідниці, а потім вже за складні і дрібні.
8
На кожному етапі обов'язково приміряйте напівфабрикат сукні до прострачіванія машинкою і відпрасовувати відразу після.
9
Беріться за декоративну обробку тільки після того, як зшиєте плаття як таке.
Зверніть увагу
Бальна сукня не повинно бути надто довгим: поділ не повинен лізти під ноги ні вам, ні вашим кавалерам. Шлейф допустимо, тільки якщо його можна прибрати на руку або підколоти до поясу, або якщо ви точно знаєте, що характер танців дозволяє наявність шлейфа.Не зловживайте блискітками, паєтками, великою кількістю яскравих кольорів. Дотримуйтесь хороший смак.
Корисна порада
При виборі тканини не гидуйте таким малошанованим джерелом, як штори і фіранки. Вони бувають не менш якісними, ніж найдорожчі тканини, але в рази дешевле.Срези штучних тканин можна не обробляти зигзагом або оверлоком, а оплавити на огне.Декоратівная оздоблення придумана спеціально потім, щоб маскувати шви і невдалі місця.