Як приймати протеїн і креатин. чи можна пити протеїн перед креатином.

Протеїн і креатин є найбільш дієвими і популярними добавками, які застосовуються спортсменами, що займаються бодібілдингом і пауерліфтингом. Креатин забезпечує відновлення м'язів, у той час як протеїн дає ріст м'язової маси.
Вам знадобиться
  • - Протеїн,
  • - креатин моногідрат.
Інструкція
1
Креатин є хімічна сполука з вмістом азоту. Він бере активну участь в енергообміну і утворюється в скелетної мускулатури. Існує три основних схеми прийому креатин а, але однозначної думки з їх приводу не существует.Первий спосіб прийому полягає в тому, що спочатку необхідно здійснити «завантаження» креатин ом (підвищити його частку в м'язової тканини), а потім просто підтримувати його рівень до закінчення циклу. Фаза «завантаження» триває близько 4-7 днів. У цей період приймається близько 20 г креатин а щодня по 5г за прийом, 4 рази на день. Після неї залишився (3-6 тижнів) креатин приймається дозами по 2-3г на день. Далі необхідно зробити перерву на 2-3 месяца.Второй спосіб полягає в рівномірному прийомі креатин а без фази завантаження. Денна доза становить 3-5 г.Третій спосіб чергує тиждень «завантаження» з тижнем відпочинку.
2
Протеїн є кращим джерелом для зростання якісної м'язової маси. Найголовнішою умовою для отримання належного ефекту є правильний підбір необхідної для організму дозування. Важливо приймати протеїн безпосередньо після тренування, тому що після навантажень збільшується швидкість білкового синтезу. Більш того він надає потужний анаболічний ефект. Також варто приймати білок перед тренуванням і з утра.Наібольшім ефектом володіє сиворочний протеїн. Існують різні системи дозування білка, проте доцільно здійснювати прийом 20г перед тренуванням Ця кількість збільшується безпосередньо після тренування в два рази. З ранку, в період м'язового голодування, слід також вжити близько 40 грам.
Зверніть увагу
Немає сенсу використовувати ці добавки не займаючись спортом, це буде лише марна трата грошей. Організм потребує додаткових джерелах живлення і енергії тільки якщо він отримує великі навантаження, а зайве завжди виводиться.
Корисна порада
Для прийому протеїн розбавляється в молоці або соку. Креатин приймається тільки укупі з простими цукрами, а саме з глюкозою. Для максимального ефекту креатин розчиняється приблизно в 200-250 г виноградного соку.