Як обміняти Яндекс.Деньги на Вебмані. Як передати з webmoney на яндекс гроші.

З кожним днем платіжні системи набирають все більшої популярності. З'явилося безліч електронних систем, найвідомішими з яких є Яндекс.Деньги і Webmoney. Однією з найважливіших характеристик електронного гаманця є його «гнучкість», тобто можливість переказу грошей з однієї системи в іншу.
Вам знадобиться
  • - Формальний атестат Webmoney,
  • - Відскановані копії паспорта та ІПН.
Інструкція
1
У червні 2010 року Яндекс.Деньги і Webmoney успішно запустили сервіс, який дозволяє обмінювати грошові кошти між цими платіжними системами. Переклад здійснюється миттєво, причому всі операції можна здійснювати в режимі онлайн.Чтоби провести транзакцію для початку необхідно прив'язати зареєстрований рахунок Webmoney до гаманця в Яндекс.Деньгах. Щоб це здійснити обидва рахунки повинні належати одному й тому людині, причому паспортні дані повинні також збігатися і бути підтверджені. Обов'язковою умовою також є наявність формального атестата в системі Webmoney. Прив'язка здійснюється за допомогою веб-інтерфейсу. Необхідні документи (свідоцтво про присвоєння ІПН та копії паспорта) завантажуються в центр атестації WM, після чого потрібно дочекатися перевірки файлів модератором системи.
2
Прив'язка починається з системи Webmoney, в розділі «Операції з рахунками/картками». В цьому пункті необхідно натиснути піктограму Яндекс.Деньги і після вказівки номера рахунку отримати перевірочне число, яке необхідно вже вказати безпосередньо на сторінці платіжної системи Яндекса.
3
Після успішної прив'язки в Webmoney-Keeper з'явиться відповідна іконка Яндекс.Деньги, і можна буде здійснювати грошові перекази. Для перекладу необхідно авторизуватися в платіжній системі, з якої буде здійснюватися транзакція, і натиснути на відповідну кнопку. Потім відкриється форма для переказу коштів, де потрібно буде вказати всі необхідні реквізити і суму платежу.
4
Далі необхідно підтвердити операцію спеціальним паролем, або кодом посиленою авторизації, який використовується в Webmoney і реалізується через Keeper допомогою E-num.
Зверніть увагу
Комісія за переказ складає 4,5% з суми. Не можна здійснювати одноразово перекази більше ніж 30000 рублів на годину, 100000 рублів в день, 300000 рублів на місяць.