Як готувати варення абрикосове. Як готувати абрикосове варення.

Смачно і корисно - що може бути краще цього поєднання? Приготуйте натуральне абрикосове варення у себе вдома: фруктову солодкість без заводських барвників та консервантів.
Вам знадобиться
  • Рецепт №1. Інгредієнти: 1 кг абрикосів
  • 1,4 кг цукру
  • 2- 2,5 склянки води
  • 3г лимонної кислоти.
  • Рецепт №2 . Інгредієнти: 3 кг абрикосів
  • 3 кг цукру
  • 0,5 л води.
  • Рецепт №3. Інгредієнти: 1 кг абрикосів без кісточок
  • 0,8-1кг цукру
  • 1 склянку води.
Інструкція
1
Рецепт №1.Возьміте 1 кг плодів абрикоса. Вони не повинні бути зовсім зрілими. Наколи абрикос в декількох місцях дерев'яною зубочісткой.Положіте абрикоси на 1 хвилину в киплячу воду і швидко остудіть їх в холодній воді. Дрібні плоди можна варити цілком, великі - розрізавши навпіл уздовж борозенки і вийнявши кісточку.
2
Приготуйте сироп: 1,4 кг цукру на 2-2,5 склянки води. Ця кількість розраховане на 1 кг абрикосів.
3
Залийте сиропом абрикоси і варіть до готовності. Готовність варення ви можете визначити, капнув трохи гарячого сиропу на холодне блюдце. Якщо сироп досить густий і крапля не розтікається, то варення готово.
4
Рецепт №2. Абрикоси добре промити, розділити їх на половинки, видалити косточкі.Пріготовіть сироп: у варильний таз налити воду і додавати порціями цукор (у міру його розчинення).
5
Не знімаючи сироп з вогню, класти в нього абрикоси так, щоб вони повністю занурилися в цукровий розчин.
6
Коли абрикоси опустяться на дно, вимкнути вогонь. Дати варення охолонути до кімнатної температури.
7
Знову довести варення до кипіння і відключити огонь.Готовое варення розкласти по стерилізованим банкам і закатати металевими кришками.
8
Рецепт №3.Растворіть цукор у воді, довести сироп до кипіння.
9
Покласти в тазик абрикоси і залити їх сиропом. Залишити на 5-6 годин.
10
Поставить тазик на вогонь і почати варити. Після закипання витримати 8-10 хвилин. Вимкнути вогонь і остудити варення до кімнатної температури.
11
Знову проварити варення 8-10 хвилин після закипання.
12
Розлити варення по стерилізованих банках, закрити поліетиленовими кришками або пергаментним папером, змоченою спіртом.Прі такому способі варіння плоди абрикосів залишаються цілими і прозорими.
Корисна порада
Бажано використовувати в їжу тростинний коричневий цукор: він набагато корисніше і не містить хімічних прімесей.Чтоби перевірити справжність коричневого цукру, розчиніть в склянці води чайну ложку солодкого піску. Якщо через пару годин вода не забарвиться, значить, цукор натуральний. Потемніння води каже про барвники, що містяться в продукті.