Як заселитися в гуртожиток. схема заселення в гуртожиток ПГУПС.

Заповітна кімната або хоча б кут в кімнаті - мрія будь-якого іногороднього студента. На жаль, ніщо не відбувається "автоматично": для того, щоб заселитися в гуртожиток , часом, доводиться потрудитися, доводячи своє право жити там.
Вам знадобиться
  • Документи, заява, рішучість, готовність боротися за свої права.
Інструкція
1
Напишіть заяву. Найпершим кроком для отримання кімнати в гуртожитку має стати заяву на ім'я декана свого факультету. У заяві потрібно вказати причини вашого бажання отримати місце і вказати, якщо є, категорію пільг, під яку ви потрапляєте (зазвичай ці пільги є у біженців, дітей з багатодітних сімей, сиріт тощо). Право на гуртожиток , як правило, надається студентам, які зареєстровані в іншому місті. На жаль, навіть якщо з вашого району добиратися до університету далі, ніж від найближчого села, де прописаний ваш однокурсник, місце дадуть йому, а не вам.
2
Активно беріть участь у громадському житті вузу. Якщо ви все ще мрієте про кімнату, можна спробувати заслужити право заселення в гуртожиток своєю активною позаурочної діяльністю на благо вашого навчального закладу або особливими заслугами в навчанні. Важливо кожен раз при отриманні чергового диплома переможця студенсечкой конференції або міжфакультетського конкурсу талантів нагадувати про свої важкий житлових умовах куратору гуртожитку (зазвичай цю посаду бере один з викладачів). Не завадить при цьому також бути старостою групи, так як староста зазвичай в кусі всіх новин.
3
Стежте за змінами в житті однокурсників і їхніх сусідів по кімнаті. Часто буває, що студенти з'їжджають з гуртожитку: після вступу в шлюб, при відрахуванні або переведення до іншого навчального закладу. У такому випадку важливо бути напоготові і з документами та довідками направлятися в деканат з проханням заселення на звільнене місце.
4
заселена нелегально. Якщо вищеперелічені способи не допомагають, спробуйте просто домовитися з комендантом. У гуртожитку завжди є резервні місця. Платити ви будете коменданту, можливо, трохи більше, ніж інші, але ужточно менше, ніж за однокімнатну квартиру в районі вашого університету. Це положення не заважає вам добиватися дозволу на офіційне заселення в гуртожиток .
Зверніть увагу
Не варто псувати відносини з комендантом: ніхто не знає, в яку ситуацію ви потрапите. Краще виконувати їх невеликі доручення і прохання. У підсумку, можливо, у вас буут пільги у вигляді дозволу нічних посиденьок або пізнє повернення з клубу.
Корисна порада
Часто студенти знімають квартиру, але зберігають за собою мето в гуртожитку. Якщо вам пощастить, ваші сусіди будуть ночувати в іншому місці, а в кімнаті з'являтися лише перед парами, щоб захопити методички та зошити.