Як змінити спосіб життя.

Багато людей хочуть змінювати свій образ життя. Хтось помічає, що життя з дня на день нагадує рутину і не несе в собі нічого нового. Деяких примушує до цього, що похитнулося. Інші розуміють, що вести склався стиль життя далі абсолютно безперспективно. І тоді люди вирішуються на зміни, а то і на переворот. Як же це зробити?
Інструкція
1
Перше, що потрібно зробити, це визначити для себе, що саме ви хочете змінити у вашому повсякденному життя. Можливо, потрібно лише злегка підкоригувати той образ , який вже склався. Або ж, навпаки, вам багато всього потрібно поміняти і належить неабияк потрудитися. Образ життя - це те, що ми робимо день від дня. В дане поняття входить дуже багато аспектів: умови життя та праці, рівень матеріального достатку, світогляд, турбота про здоров'я, цінності, форми відпочинку, харчування, саморозвиток і багато іншого. Образ життя залежить також від соціально-професійної приналежності людини, віросповідання, походження, норм моралі і моральності.
2
Отже, ви визначилися з тим, що хочете поміняти. Придивіться до оточуючих. Знайдіть серед знайомих тих людей, які вам подобаються і яким хотілося б наслідувати. Спостерігайте, як вони живуть і що саме роблять. Пробуйте, експериментуйте, копіюйте, впроваджуйте у своє життя вподобані дії. Наприклад, ваша подруга, на думку ваших спільних знайомих, веде здоровий образ життя. Запитайте, що саме вона робить, і як складається її звичайний день? Можливо, вам теж захочеться займатися йогою або ходити в басейн, як вона. Якщо серед знайомих не пощастило знайти тих, на кого хочеться рівнятися, звертайте увагу на героїв фільмів і телепередач. Намагайтеся дивитися абсолютно різні картини за жанром. Якщо ви завжди любили бойовики і уникали психодрами, можливо, зараз той самий випадок, коли потрібно подивитися драму когось із відомих режисерів. Змінивши хоча б щось звичне і постійно повторюване, ви точно побачите щось нове для себе. Спостерігайте за героями фільмів і тим, як вони живуть і що роблять. Копіюйте вподобане поведінку, включайте в своє життя.
3
Впроваджуйте конкретні дії у ваше життя поступово, крок за кроком. Рідко у кого виходить з понеділка різко все змінити. Пам'ятайте, для того, щоб щось нове "прижилося" і стало природним для вас, необхідно робити це дія на протязі двадцяти одного дня. Саме такий термін потрібен організму для адаптації та звикання.
4
Залучайте в своє життя людей з образ ом життя, який вам подобається. Так буде простіше впровадити новинку в повсякденність. Шукайте цих людей там, де вони найчастіше бувають, виходячи з їх образ а життя. Припустимо, ви хочете навчитися керувати яхтою і відпустку проводити під вітрилами в море. Тоді знайти однодумців для спільного дозвілля можна або в яхт-клубі, або на курсах з підготовки капітанів. Якщо вам пощастило, і у вашій життя є знайомий, стиль життя якого хочеться перейняти, то поговоріть з ним про це. Попросіть його взяти вас із собою, коли наступного разу він, наприклад, вранці вирушить бігати підтюпцем або поїде спортзал.
5
Іноді хороший привід багато чого змінити - це переїзд, зміна роботи, знаходження нового хобі, цікаві знайомства. Закоханість теж змінює людину, а часом і все його життя. Всі засоби хороші, використовуйте будь-який шанс.
6
Якщо ви хочете поміняти все, існують і кардинальні методи. Можна відправитися жити і працювати в іншу країну, де все буде інакше - мова, люди, звичаї. Вам навіть друзів доведеться поміняти. Це непросто, особливо, коли вами володіє страх і є обмеження в бюджеті. Але це можливо: сотні людей виїжджають до інших країн, щоб змінити своє життя. Деякі повертаються назад, інші ж знаходять там своє щастя.