Як збирати пил.

Найдрібніші частинки сторонніх тіл і мікроби, які несе в собі звичайна побутова пил , дуже шкідливі. Алергія і багато інших захворювань - ось чим може загрожувати запиленість квартири. Пил потрібно витирати регулярно. Як же зробити прибирання швидкої і якісної?
Вам знадобиться
  • - мокра серветка;
  • - спеціальна волоть;
  • - віник;
  • - швабра;
  • - пилосос.
Інструкція
1
Зберіть пил з дрібних предметів, розташованих на відкритих поверхнях - стелажах, буфетах, полках, етажерках. Для цього візьміть спеціальну волоть, яку можна купити в будь-якому господарському магазіне.Она виготовляється з особливих матеріалів, які за рахунок створюваного електростатичного напруги притягують до себе найдрібніші частинки пилу. Волоті дуже зручно збирати пил з таких речей, як, наприклад, тендітні статуетки або вазочки. Так ви не зіпсуєте штучку, а пил приберете з усіх, навіть самих важкодоступних поверхонь.
2
Приберіть всі дрібні предмети і протріть вологою серветкою з мікрофібри ту поверхню, на якій вони стояли. Такі серветки також продаються в господарських магазінах.Еслі ганчірка просякнута антистатическим речовиною, то будьте обережні при витиранні нею пилу. Антистатическая ганчірка знімає абсолютно всю пил з поверхні предметів, але значна кількість її при цьому піднімається в повітрі. Одягайте марлеву пов'язку, щоб пил не потрапляла в легені, або збирайте її дуже обережними, повільними і плавними двіженіямі.Можно також використовувати ганчірочку з антибактеріальним просоченням. Така прибирання хороша, якщо в квартирі є хворі або багато тварин.
3
Тепер приберіть пил з підлоги. Зробити це можна за допомогою віника, швабри з мокрою ганчіркою, щітки або пилососа. Найбільш просто зібрати її віником. Проте з його допомогою ви не зможете провести вологе прибирання, а це дуже важливо, якщо в квартирі є люди, які страждають алергією. Віником краще прибирати великий сміття з підлоги і вимітати великі жмутки пилу з важкодоступних углов.Для того щоб провести вологе прибирання, скористайтеся шваброю з мокрою ганчіркою або миючим пилососом. Найзручніше користуватися шваброю зі спеціальною насадкою у вигляді м'якої губки і можливістю віджиму. Такий шваброю ви зберете максимальної кількість пилу. Правда, нею не дуже зручно діставати пил з кутів.
4
Будь пилосос дозволить швидко і ефективно зібрати пил з підлоги, не піднімаючи її при цьому назад у повітря. До того як пилососити підлоги, поміняйте насадку і протріть м'які стільці, крісла, дивани. Деякими моделями пилососів ви навіть зможете зняти пил з фіранок і штор.
Корисна порада
Перед прибиранням одягніть зручні і старі речі. Так вам буде комфортно і не шкода буде забруднитися!