Як емігрувати в Нову Зеландію.

Нова Зеландія є однією з найбільш благополучних і мирних країн у світі. Рівень життя в цій державі досить високий. Однак країна веде грамотну міграційну політику і досить жорстко ставиться до емігрантів, що створює додаткові складності. Це потрібно враховувати при переїзді.
Вам знадобиться
  • - достатня кількість грошових коштів для підтвердження, що допомога держави перший час не буде потрібно,
  • - гарне здоров'я,
  • - відсутність судимостей.
Інструкція
1
Для успішної імміграції спочатку необхідно отримати статус резидента в країні. Він дозволяє жити і працювати в ній безстроково, а після трирічної статусу резидента можна отримати новозеландське громадянство. Воно дозволяє скуповувати землю, брати участь у виборах до парламенту, відвідувати без віз близько 100 країн світу, і майже стати громадянином Австралії.
2
Однією з обов'язкових умов є отримання візи. Розрізняють три категорії віз - підприємницька, сімейна і додаткова. Всі заявники повинні відповідати декільком параметрам, а саме: - хороше здоров'я (для цього необхідно надати медичну та рентгенівську довідку у «довірених» лікарів), - репутація (підтверджується відповідними довідками з поліції, ключовий параметр - відсутність судимостей), - тест англійської мови IELTS або оплата програми ESOL (3,5 року навчання мови в країні).
3
До отримання статусу резидента необхідно перевести на рахунок в новозеландському банку певну суму грошових коштів, які підтвердять платоспроможність заявника. Ці гроші можна використати на власні потреби або потреби родини.
4
При подачі заяви сплачується також імміграційний збір у розмірі 235 новозеландських доларів, який не є гарантією схвалення заяви. Також стягується збір за інформаційне обслуговування в розмірі 90 доларів.
5
При імміграції слід точно слідувати вимогам міграційної служби, яка не допускає жодних винятків із правил і законів. Отримати статус резидента з підприємницької візі можна, вклавши в економіку країни близько мільйона новозеландських доларів, або відкривши свій власний бізнес.
Зверніть увагу
Одним з ключових чинників при переїзді є знання англійської мови. Для початку цілком достатньо рівня шкільної програми.
Корисна порада
Щоб іммігрувати найкраще буде звернутися до туристичним агентствам, які займаються такими питаннями і працюють з міграційною службою НЗ.