Як розвинути швидкість.

В єдиноборствах не останнє значення має розвиток швидкості, яку потрібно піднімати паралельно з усіма іншими параметрами. Розрізняють чотири основних види швидкості, про які й піде мова далі.
Інструкція
1
Швидкість сприйняття. Її відпрацьовують в ситуаціях, що повторюються багато разів і вимагають миттєвого прийняття рішень. Безумовно, кращим способом для відпрацювання цього виду швидкості є спільні тренування (спаринги). Під час спарингу ви вчитеся бути більш пильним. А пильність є ключовим фактором, що впливає на швидкість сприйняття.
2
Наступний вид швидкості - швидкість реакції. На неї впливають два пов'язаних між собою умови. Потрібно усвідомлювати, який розвиток отримає кожна можлива ситуація - це перше. Під час матчу ви знаєте, які дії в певній ситуації дозволені для застосування суперником, а які не дозволені. В реальному бою ви теж уявляєте, що метою противника є нанесення вам фізичних каліцтв. Вибір відповідних дій у цьому випадку звужується і зводиться до певних дій у відповідь.
3
Другий фактор, що впливає на швидкість реакції - це рефлекторность. Систематичне повторення однієї дії веде до того, що ви починаєте відповідати на нього рефлекторно. Тому, кожна стандартна атака може бути вами відображена з майже миттєвою швидкістю.
4
Вид швидкості, що вимагає особливо уваги - це швидкість виконання. Ви можете передбачити будь-яка дія, що є колосальною перевагою. Але якщо ви володієте недостатньою швидкістю, то ризикуєте просто не встигати відображати ворожі атаки і проводити свої. Це зводить до нуля будь дар передбачення.
5
Підвищувати швидкість виконання можна по-різному. Але перше, чого потрібно приділяти увагу - це деталі. Правильна постановка рук і ніг перед ударом, переміщення в потрібну стійку і в потрібний момент, ретельне відпрацювання нових прийомів в уповільненому режимі - все це може збільшити вашу швидкість виконання.
6
Крім того, на швидкість виконання впливає знання законів руху. Пам'ятаймо, що виконання удару ногою, приміром, буде проходити з невеликою швидкістю, якщо під час прийому скоюються неконтрольовані рухи руками або головою. Знання законів руху також дозволяє проводити удари з максимальною чіткістю і правильністю.
7
І кілька слів про швидкість відновлення. Вона випливає з швидкості виконання. Тут мається на увазі швидкість і правильність зворотних, завершальних дій будь-якого прийому. Адже дуже важливо не тільки провести удар рукою або ногою, але і правильно і максимально швидко відвести кінцівку в початкове положення. В цьому випадку сили будуть витрачатися помітно повільніше.
Корисна порада
Це все. Приділяючи кожному виду швидкості належну увагу, можна довести загальну швидкість тіла до найвищих висот.
Яскраві і незвичайні розумові здібності дивують і захоплюють людей, але мало хто здогадується, що найчастіше такі здібності стали результатом не вродженого дару, а постійних тренувань розумового апарату. Регулярно виконуючи певні вправи і працюючи над собою, ви зможете розвинути феноменальну пам'ять , а також зможете швидше багатьох розробляти складні уявні конструкції. У світі є безліч людей, що володіють феноменальною пам'ять ю, і ви можете виявитися одним з них.
Інструкція
1
Для того, щоб виробити подібний навик швидкого і якісного запам'ятовування, вам потрібно слідувати деяким правилам. В першу чергу, отримуйте справжнє задоволення від навколишнього вас інформації - ваш мозок здатний запам'ятати тільки ті дані, які його зацікавили. Постарайтеся виробити зацікавленість до якомога більшій кількості проявів навколишнього світу.
2
Наберіться терпіння - квапливість не допоможе вам засвоїти інформацію. Вам буде потрібно час: розслабтеся і поступово досягайте результату, не прагнучи до миттєвим успіхам. Уміння розслаблятися дуже важливо для тих, хто хоче досягти якихось ментальних висот.
3
Навчіться заспокоюватись і зосереджуватися на головному. Зменшіть кількість стресових ситуацій, перестаньте турбуватися і знайдіть впевненість в собі.
4
Будьте розбірливі: визначте, що ви хочете запам'ятати, а що не принесе вам ніякої користі, а значить, не заслуговує витрачених зусиль. Намагайтеся вибирати інформацію для запам'ятовування вибірково.
5
Ваше фізичне здоров'я - ключовий аспект здоров'я розумового. Слідкуйте за станом свого здоров'я і ведіть здоровий спосіб життя. Позбавтеся від шкідливих звичок, правильно харчуйтеся, займайтеся спортом - це допоможе тренувати мозок і зміцнювати пам'ять .
6
Для тренування пам'яті регулярно робіть прості вправи: заучуйте вірші, запам'ятовуйте адреси і телефони, вирішуйте кросворди, головоломки, загадки і ребуси, читайте книги і намагайтеся запам'ятати їх зміст.