Як налаштувати звук в BIOS. биос на ноутбуці звук.

Настройку інтегрованої звуковий карти можна здійснити в BIOS. Це може знадобитися, наприклад, якщо виникла необхідність відключити вбудовану звукову карту після установки зовнішньої звуковий плати або виникла необхідність настройки звуку на апаратному рівні. Але будьте акуратні, виробляючи зміни. Непогано було б записувати змінювані параметри та значення для того, щоб у разі невдачі відновити попередній стан.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з встановленою операційною системою
Інструкція
1
На початку завантаження комп'ютера увійдіть в BIOS. Найчастіше це можна зробити, натиснувши клавішу Del, рідше - F2 або F9. Підказка про клавіші для входу зазвичай відображається в нижній частині монітора при включенні.
2
В завантажиться вікні BIOS знайдіть розділ (або вкладка в залежності від версії BIOS) Integrated Peripherals. Натисканням клавіші Enter увійдіть в цей розділ. Тут здійснюється настройка периферії. Перед вами відкриється перелік інтегрованих в материнську плату пристроїв.
3
Знайдіть пункт Onboard Audio Controller або пункт, схожий за змістом. В різних версіях БИОС найменування пунктів і опцій може різнитися. Відкрийте список опцій, що знаходяться в цьому розділі.
4
Тепер в залежності від ваших цілей змінюйте значення опцій. Якщо необхідно підключити вбудований звуковий контролер, то значення параметра HD Audio встановлюється в значенні Disabled, а AC97 Audio включається установкою значення Enabled. Якщо ж навпаки ви підключаєте додаткову звукову карту, то вимкніть вбудований контроллер AC97 Audio.
5
Більш тонка настройка вбудованої звуковий карти здійснюється наступними опціями: 16-bit DMA Channel - установка 16-бітного каналу DMA для роботи інтегрованої звуковий плати з прямим доступом до пам'яті, минаючи процесор. Опція Base I/O Address дозволяє встановити адресу вводу/виводу для роботи зі звуковий картою. Стандартне значення - 220. Опція Audio IRQ Select встановлює переривання, що використовується при роботі звуковий карти. Стандартне значення - IRQ5.
6
Збережіть внесені зміни одним із способів - натиснувши на функціональну клавішу F10 або перейшовши на вкладку Exit і вибравши Exit & Save. Підтвердіть збереження, ввівши букву Y і натиснувши клавішу Enter. Комп'ютер перевантажиться і почне роботу з новими настройками.