Як посмажити картоплю фрі. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Картопля фрі - це дуже смачне і просте у приготуванні блюдо. Щоб зробити правильний фрі, потрібно дотримуватися деяких правил. У вас вийде блюдо краще, ніж в McDonalds.
Вам знадобиться
    • картопля - 6 шт;
    • рослинне масло - 1/3 пляшки.
Інструкція
1
Насамперед, почистіть і промийте бульби картоплі. Очищену картоплю насухо витріть рушником. Але не використовуйте паперове, так як воно швидко порветься, а «недоноски» від нього залишаться на картоплі. Видаляти їх дуже важко.
2
Кожну картоплину наріжте соломкою. Але стежте за її товщиною. Вона повинна дорівнювати приблизно 0,5-1 см. Ну а довжина, відповідно, буде дорівнює довжині бульби картоплі.
3
Налийте рослинне масло в каструлю або в глибоку сковороду. Його кількість залежить від того, наскільки багато ви будете готувати картоплі, але витрата не повинен перевищувати 1/3 пляшки. Розжарити сковороду або каструлю до температури кипіння масла.
4
Невеликими порціями опустіть картоплю в киплячу олію. Якщо ви використовуєте каструлю, то масло покриє картоплю повністю. Якщо берете сковороду, то - частково. При приготуванні страви на сковороді необхідно стежити за картоплею і перевертати її, щоб вона присмажився рівномірно. Партії повинні бути невеликими, інакше картопля знизить температуру масла і не прожарітся потрібним чином.
5
Дістаньте її і відкиньте в друшляк, щоб залишки масла стекли. В цей час занурте наступну партію майбутнього фрі. Зазвичай роблять невеликі порції картоплі, так як вона хороша гаряча.
6
Після цього знову помістіть всю картоплю в киплячу олію. Додайте вогонь на максимум. Коли вона набуде світло-коричневий колір, відкиньте її на друшляк і дайте стекти залишкам рослинного масла. Посоліть картоплю за смаком. Приємного апетиту.