Як зібрати конструктор лего. Як зібрати лего канструктор машину.

Конструктор лего - це надзвичайно розвиваюча гра, яка приваблює дітей красивим і яскравим дизайном. І варіантів збірки одного і того ж набору незліченна кількість, а тому гра ніколи не набридне дитині.
Вам знадобиться
  • конструктор лего, інтернет, інструкція
Інструкція
1
Якщо ви тільки купили набір, відкрийте коробку - всередині повинна бути інструкція, що пропонує кілька варіантів покрокової збірки. Дотримуйтесь вказівок, можливо, дитині знадобиться допомога - деякі комплекти досить складні.
2
Пошукайте в інтернеті - там є маса відсканованих і намальованих інструкцій. При пошуку виходите з тих деталей, якими ви володієте. Так, для будинку потрібні вікна і двері, а для вертольота - лопаті.
3
Спробуйте дати волю фантазії дитини, в такому випадку основне правило складання - його уяву. Докупіть коробку "Фрістайл" - конструктора з безліччю деталей, що доповнюють будь-які набори.
4
Якщо ви придбали "Лего Технік", то допоможіть дитині вивчити функціонал основних деталей, а тільки потім на основі цих знань він зможе імпровізувати. У такому типі конструктора є мотори і інші складні деталі, робота яких безпосередньо залежить від правильності складання, тому поставтеся уважно до інструкції і стежте за тим, щоб не втратити її.
5
Якщо ви хочете виявити загублену схему до певного конструктору, а її ніде немає - скористайтеся спеціалізованими сайтами, наприклад, http://www.lego-le.ru/. Там на форумі залишаєте заявку на схему, вказавши Артикульний номер вашого набору, можливо, хтось відгукнеться і опублікує для вас потрібні креслення.
6
Інший можливий варіант: скористайтеся будь-яким пошуковиком і введіть у вікно "докладна інструкція по збірці ...", де замість крапки вкажіть точне найменування набору, який ви хочете зібрати.
7
Візьміть до уваги, що деталі різних ліній конструктора не підходять один до одного, якщо ви купили дитині лего "Дупло", то наступний набір придбайте з тієї ж серії. У кубиків з різних серій різні діаметри.