Як вивести клавіатуру на екран. Як вивести екранну клавіатуру.

У разі поломки апаратної клавіатури для введення інформації завжди можна скористатися клавіатурою програмної. Для цього існують спеціальні програми. Також можна вивести її стандартними засобами системи.
Вам знадобиться
  • - ОС Windows або Linux,
  • - софт для віртуальної клавіатури.
Інструкція
1
Якщо ні потреби в будь-яких додаткових настройках для віртуальної клавіатури, то можна скористатися стандартною програмою Windows. Вона знаходиться в меню «Пуск» - «Стандартні» - «Спеціальні можливості» - «Екранна клавіатура». На екран виведеться звична розкладка, для натискання клавіш достатньо буде клікнути мишкою на відповідну кнопку.
2
Іншою відомою програмою під Windows є «Virtual Keyboard». З її допомогою можна також вводити конфіденційні дані, т.к. не завжди вдається убезпечити себе від програми-шпигуна, яка фіксує натискання клавіш. Програма має в собі 75 мовних розкладок.
3
Якщо потрібно запуск віртуальної клавіатури на різних системах, то можна скористатися програмою J Virtual Keyboard. Її перевага полягає в тому, що вона написана на Java і здатна запускатися на будь-якій платформі, достатньо на систему встановити відповідну віртуальну машину.
4
Також існує програма Comfort on screen keyboard. Вона дозволяє регулювати не тільки розкладку, але і ширину екрану, прозорість, яка дозволить побачити весь екран під клавіатурою. Вона забезпечує всілякі налаштування стосуються розміщення клавіатури на робочому столі (наприклад режим, який дозволяє розмістити її у вигляді «віяла» по кутах монітора). Програма особливо буде зручна власникам сенсорних моніторів і планшетних ПК.
5
Для Linux існує відповідний пакет GOK, який аналогічним способом виводить на екран потрібну розкладку і забезпечує відповідний функціонал при натисканні мишею потрібної клавіші у вікні програми. Також для Gnome існує додаток GTKeyboard, що дозволяє із зручністю користуватися віртуальною клавіатурою на сенсорному екрані.
Корисна порада
Існує безліч онлайн-сервісів, які стануть в нагоді для введення необхідного тексту.